Fitness aletlerini kullandirmiyorlar böyle mi olmalı?

Fitnessa yazıldım 1 ay oldu. hoca kardiyo yaptiri yor ve 3. hafta sanırım fitnes aleti olarak bacak egzersizi yaptirdi onun dışında toplu derslere gelin diyor yani abs pilates gibi abs mekik tarzı hareketlerin olduğu ders. yani demek istediğim bu dersler fjtness ağırlık egzersizleri nin yerini tutar mı? Kendimi kandırıldı hissediyorum. hoa erkek çok çekingen değil ama acaba kiziz diye mi çok ilgilenmiyor gerçi aletleri de gösterse yeter yani çekinmesi gereken bir şey yok ki ben daha cekingenim

0|1
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• boy kilo kaç?

0|0
    0|0
    • 3ay

Boy 162 kilo 58-59

• 3ay

güzel beslenmezsen kilo veremezsin ben abime özel beslenme ve birlikte antreman yapıyorum 1 ayda 6 kilo verdi çok değil ama değişim çok kas oranı arttı yağ oranı çılgınlar gibi azaldı internetten araştırmalar yaparak öğrenebilirsin

• 3ay

Beslenme konusunda onerebilecegin site var mı ya da her konuda. siteler farklioluyor

Erkekler Ne Diyor 3

• bunu hep diyorum demeyede devam edicem plates zumba vs vs yapmak saçmalık fitness ve agırlık antremanlarının yerini asla tutamazlar bence agırlık antremanı yapmalısın sana tavsiyem platese göre daha çok fayda göreceksin

0|0
    0|0
    • 3ay

İyi de ne kadar yapabilecegimj bilmiyorum be adamlar. o derslere yonlendiriyor

• 3ay

İstemediğini söyle ağırlık çalışmak istiyorum de

• 3ay

Tamam

• Çekinmekten değil. Vücudun daha ham. Yavaş yavaş alıştıracaksın vücudunu. Yoksa sakatlık falan yaşayabilirsin.

0|0
    0|0
    • 3ay

Kaç ay geçmesi laizm

• 3ay

Teşekkürler

• 3ay

Takip ettim

• Agirlik yaparaan vücut toplar cardio+agirlil şart

0|0
    0|0
    • 3ay