Anneci erkekler hakkında

Dün arkadaş ortamında bir kızla tanıştım kız aşık olarak evlendiğini 3 ay sonra boşandıklarını anlattı sebebini sorduğumda evlendikten 9 gun sonra eşim yataktan kalkıp annemı özledım dıye ağlamaya basladığını anlattı. 1.aydan sonra annesının mudehalelerinden dolayı laf söylediğini hakaret boyutunda olmasada dayak yediğini anlattı. Erkek arkadaşım annesıne çok düşkün evlendiceğimiz zaman annesıne yakın oturmamızı istiyor annesini hep ön planda tutuyor, bu içten benı mutlu etsede korkmaya basladım. Annesne düşkun eşine de düşkun oluyor dıyorum ama zaman zaman fikrim değişiyor. Sizce korkum yersız mı kız ile dün tanıştım anlattıklarına gerçekten üzüldüm ve benı korku saldı. Anneci olmak elbet güzeldir ama ayarı fazlaysa korkmalımıyım ayrılmayı bile düşünmeye basladım gece uyuyamadım

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• annemi özledim diya yataktan kalkıp ağlamış he :) vay anasını neler war :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu soruya en iyi cevabı sen verirsin çünkü sevgilini tanıyan sensin, hal ve hareketlerine bak, annesi ile ilgili konular aç, merak ediyorum de, zaten konuştukça anlarsın ne kadar bağlı ve neleri annesi için değiştireceğini, mesela benim annem boş yere bir şey söylemez, eğer söylüyorsa bildiği bir konu vardır ve onu her zaman ciddiye alırım. Kalkıp kızı dövme değil ama söylediklerini aklıma kazırım. Yalnız bu yataktan kalkıp annesini özlediğini söyleyip gitmesi filan biraz enteresan geldi.

0|0
    0|0
  • Dur dur dur :) yataktan kalkıp annemi özledim diye ağlamaya başladı kısmına kadar okudum

Hadi şaka yapıyorum de :D espriydi de :)

0|0
    0|0
  • diyer kızın kocası da baya abartmış ... ağlamak ne herkez anne babasını sever sayar da bununda bir dengesi olmalı ... senin erkek arkadaşın hakkında en net cevabı sen vere bilirsin hiç birimiz tanımıyoruz ama kaygıların varsa söyle ona ! bak oğlum de ana mana diceksen tokadı yersin de :))))))))))

0|0
    0|0
  • anası ile tanıs anlarsın iyimi kötümü :)

0|0
    0|0
  • Annesine saygısızlık etmedigin sürece hiçbirşey olmaz. Kendini asla annesiyle kıyaslama bırak kendi içinde biseyler sekillensin. Seviyeni koru ne çok arayı aç ne çok samimi ol.

0|0
    0|0
  • Annesine düşkün erkek evliliğinde mutlu olamaz.

0|0
    0|0
  • güzel senaryo ag :D ulan 100000 erkekten 1 anca ağlar bu şekilde!

0|0
    0|0
    • anlattıklarını bır duysaydın ağzım açık dınledım ehuheen

• Saçmalama :)

0|0
    0|0
  • hee anakuzuları vardı dimi bide bu hayatta :D

0|0
    0|0
  • Ben de anneme aşırı düşkünüm annem bir yana dünya bir yana.Bu bence erkek çocuklara verilmiş özel bir içgüdü.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Annesine bu kadar düşkün erkekten koşarak uzaklaşılmalı :)

1|0
    0|0
  • annesini insan severde düşkünlük başka birşey ikinci planda kalırsan boku yedin

1|0
    0|0
  • Herkes annesini severde bu fazla olmuş:) Annesini hç sevmeyenden kork bence, nede olsa bizlerde anne olucaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...