Sporcu arkadaşlar yaptığım diyeti değerlendirir misiniz?

Lütfen hepsini okuyun...

Sabahları 2-3 dilim karabuğdaylı, çavdarlı veya kepekli ekmek yiyorum, çok az yağ ile pişirilmiş menemen yiyorum yanında da az peynir birkaç dilim domates salatalık yiyorum

Öğlen: kahvaltımı 10-11 gibi yaptığım için öğle yemeğim ara öğün gibi oluyor
Haftanın 3-4 günü 1 tane meyve üzerine tarçın atıp ve bimdeki dondurmadan (dudi) yiyorum kalorisi en düşük o (124 kalori)
haftada 2-3 günde 1 tane meyve ile aktivia yiyorum

Akşam: 1 kase çorba, salata, 1 kase sebze ve yoğurt yiyorum

Gelelim koşuya hergün 1-2 saat yürüyorum yarım saat de koşuyorum.(bir yürüyüş parkuru var ve orda 1 koşup 1 yürüyüş şeklinde yapıyorum)

Koşmak kas yapar, kalın bacakları olanlara koşmak önerilmez tarzı yazılar okudum kararsız kaldım acaba diyetim veya sporum kafama göre yaptığım için yanlış mı baıp değerlendirir misiniz (Myfitnes uygulaması kullanıyorum günde 1100-1300 kalori arası besleniyorum yürüyüşle de 200-300 yakıyorum?

Ve boyum 1.70 kilom 65 böyle devam ederek 5 haftada 5 kilo verdim ama sağlıklı vermeye uğraşmama rağmen sanki vücudum değişmedi gibi ben 10 kilo daha vermek istiyorum ve bacaklarım kalın onu inceltmek en büyük hedefim bana yardımcı olur musunuz?
Squata başlamayı düşünüyorum ama 1 ay sonra okul açılacak malesef spor yapamayacağım ama hareketli bir yaşam tarzım olacak metrobüste 1 durak erken inmek metronun merdivenlerini yürüyen merdiven ile değil yürüyerek inip çıkarak beslenmeme dikkat ederek olur mu bu iş lütfen yardımcı olun şu bacakları eritmek istiyorum artık :'( ?

Güncellemeler:
Spor yapan ilgili arkadaşlar bekleniyor..

0|1

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...