Ayrılık Zor Değil 3 gün Ağlarsın :(

1.)Ya aldamış İseniz Ya Herşey bir komplo ise yaşanan hikayeniz duydunuzda Ne gibi Hayal kırıklığına Uğrardınız

2) Bekarlık Gercekten Sultanlıkmıdır Sizin için

3.) Sevenin Önüne kim Gecemez

4.) Koptuklarınızdan Aramayı Bekledinizmi ya da siz aramayı Denediniz mi ?

5.) Kopukların Birleşmesinin Ana temeli NEdir sizce NE gibi birşey yapmalıda belki Geri Gelmesi için çaba SArfetmeli ?

6.) Gidenlerinizden Hiç Geri Gelen oldumu

Not : İnsan gibi Yazanlar Ve Gercekten Düzgün Cevap Vermek İstiyenler

Güncellemeler:
Tipki Sewilmeyen Bir Ogretmen Gibiydi Kalbim...

Parmak Kaldiranlara Inat,

Dersten Anlamayanlari Secti..?
başka Fikri Olan ?

0|0
4|1

En İyi Erkek Görüşü

• 1. Şuana kadar yaptıklarımdan pişman değilim hayal kırıklığına da uğramadım çok şükür bir şey dışında sevmediğim bir kızla çıkmıştım baya oldu ama bu..

2. Evet :)

3. Hiç kimse. İnsan gerçekten seviyorsa ailesini bile karşısına alacak kadar gözü döner.

4.Ben bekledim hatta baya bekledim aramakta istedim hatta bir ara konuştum da sonra olmadı işte..

5. Ben ona çiçek yollamıştım sevgililer gününde lakin dediğim gibi konuştuk olmadı yapamadık işte istemedi heralde..

6. Hayır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 1) aldatılmadım

2) sen hiç bulaşık yıkayan bekar gördün mü?

3) trafik polisi :P

4) evet denedim.. adı lazım değil birini arıyorum hep...

5) özlem

6) hepsi geri geldi, her giden bir gün geri dönmeye mahkumdur :)

0|1
    0|0
    • pardon 2) sen hiç bulaşık yıkayan sultan gördün mü? olacaktı .. :D

• BENCEDE OLEE

0|1
    0|0
  • 3 gün mü 3 sene mi bilemicem qnq.

0|1
    0|0
  • 1. Beni oldugu gibi sevdigine inanmisken komik bir bahaneyle ayrilmasi 2. Bana göre ewet maddi durmda kimseye muhtac degilsen ailene yani 3. seven kisi sevdiginin eliinden tutar aileler bile o sevginin karsisinda saygi duyar kimse engel olamaz. 4. ewet bekledim aramadi ben aradim sonuc olumsuz. 5. ayrilma sebebi neyse cozum bulunmali sevgi varsa kopamazsin zatenona her turlu ulasmaya calisirsin. 6. git gedi. sonra yikimla gitti bitti..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...