Hiç yaptığınız söylediğiniz bir şeyden daha sonra kendinizden utandınız mı?

Hiç yaptığınız bir şeyden sonra gece yatıp düşündüğünüzde birden utandığınız salak olduğunuzu düşündüğünüz oldu mu ? yani bu çok basit bişey olabilir yersiz bir konuşma alakasız bişey söyleme ne olursa ... Bu olayı paylaşır mısınız? :)

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• oluyor öyle arada tam olarak olayları hatırlamasam da karşımdakinin aslında kötü niyetli olduğunu sonradan anladığım ; benim hiç öyle ağzının payını vermeye yeltenmeden şakaya aldığım muhabbetler olmuştur. aslında diyorum ben mi aptal yerine düşmüş oldum yoksa ona mı bunu yaşattım, anlayabilmiş değilim.. :)

0|1
    0|0
    • Okuduğum bir piskoloji kitabında bu durumla ilgili yazı vardı aslında bu senin egonoman biri olmadığını egolarını aştığını gösteriyo (kitaba göre) bana göre bu olayın cahil insanların değilde biraz beyinini kullananların anlayacağı güzel bir yanın şampiyon :) cevabın içinde teşekkürler :)

• rica ederim, beni yorumunla mutlu ettiğin için ben de teşekkür ediyor ve soruna 100 puan veriyorum :)

Kızlar Ne Diyor 2

• salak olduğumu değilde kırıcı olduğumu düşünüp kendime kızdığım oluyor. düşünmeden konuşmanın sonuçları hep bunlar:)

0|1
    0|0
    • cevabın için teşekkürler galiba haklısın hemen hemen aynı problem bendekide ama ben o durumda kendime salak diyorum da seninki daha doğrusu aslında O:)

• zekanı küçümseme yine de:)

• Oldu ama burda paylaşılcak birşey değil

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Evet , 8 yıl çıktığım sevgilimi aldatmadığım için aptalım , 5 sene oldu ayrılı ve ben hala diyorum , onu aldatmadığıma pişmanım ve aptalım .

0|1
    0|0
    • trajikmiş şampiyon :) geçmiş olsun .

• belki aldatsan tam bu sorunun cevabı olan, yaptığın bir şeyden utandığını anlatacaktın; aldatmanı.. aldatmak iyi değildir, sen en iyisini yapmışsın (deyip maydanoz olmak istemesem de oluyorum.. )

• Emin ol pişman olmazdım , kimseye bakmadım hep sağdık kaldım , 8 sene sonra beni aldatıyosun dedi , naptıysam , ne dediysem inandıramadım , bir kaç şey daha oldu ve ayrıldım , o ayrılcamı beklemiyoeu ama bunu yaptım ve hep dedim ki keşke aldatsaydım , en azından yaptım derdim , o benim hala takibim de , kimseyi aldatmadım aldatmam da ama olurda onla barışırsak aldatıcam onu

:)

Yükleniyor...