Sevgililer Günü Saçmalığı

Düşünün bir kez en kutsal değerleri bile tüketen,yozlaştıran,insana yabancılaştıran sistemin,insanların en kutsal kabul ettiği değerleri bile kendi istediği güne indirgemesi,bunu bile bir tüketim aracı olarak kullanıp,bundan rant sağlama ve kar elde etmesi.Ne kadarda saçma değilmi?Onların mağazaları,alış veriş merkezleri o gün,satış rekorları kırıyor,çeşitli mekanlar insanlarla doluyor,eşini bir tatil günü gezdirmeye bile götürmeyenler bile o gün eşiyle gezip,harcama yapıyor.Yani yılda bir gün.Oysa ki hiç kimse insanın sevgisini bir güne indirgeyemez,tüketim toplumunda sevgide tüketilip,sistemin kar hırsı uğruna kurban ediliyor.Bu konuda ne düşünüyorsunuz?Sevginin özel bir günü olurmu?Sevgi zaten özel bir duygudur,her an yaşanması gereken ve hiç kimsenin sınırlamayacağı kutsal bir değerdir ve özel olan şeyler,özel günlere indirgenerek önemsizleştirilemez.Hiç bir pahalı hediye bir sevginin karşılığı olamaz,sevgimizi bile bu biçimde sömürüyorlar.

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bunlar ayrı heycandır her gününü öyle geçirmek de sana bağlıdır

0|0
    0|0
  • :D:D:D

tamam lan tamam ağlama , alt tarafı bir gül alan.. üstüme ev yap demişim gibi davranmayın :P

0|0
    0|0
    • Benim yazdıklarımdan bunumu anladınız?Gerçekten çok yazık.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...