Talisca 30'a vermediler Bjk'ye 2 yıllığına kiralamışlar siz ne düşünüyorsunuz?

Bjkliler diyor ki 30 verdiler Talisca'ya satmadılar Bjk kiraladı 2 yıllığına diyorlar peki neden.30'a vermediler.

• Sallamışlar piyasa değeri 7.5 birkere.
    56% (5)23% (5)32% (10)Oy Ver
  • Evet satmadıar Bjk aldı ne var bunda kıskanma.
    22% (2)36% (8)32% (10)Oy Ver
  • Bjkliyim ama bunu diyen yalan söyler 30 vercekler satmıcaklar güldürme.
    0% (0)27% (6)19% (6)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    22% (2)14% (3)17% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Talisca 22 yaşında ve sanırsam kulübü tıpkı gomezin burada parladığı gibi onunda parlayacağını düşünüyor. Eğer 30 a vermedilerse 24 yaşında kiradan geri döndüğünde 30 dan daha fazla edeceğini düşündükleri içindir. Umarım bjk için yararlı olur. Çünkü sosa ve gomezin gidişi bjk için büyük kayıp. Futbolla ilgili başka sorun varsa sorabilirsin kendime güveniyorum :)

0|2
    0|0
    • 3ay

30'a kaç oyuncu satılmışdır. Türkiye'de.

• 3ay

30 verebilcek parası yok ki Bjk nin.

• 3ay

Hatun bile futbol dersi vermiş bravo :)

En İyi Erkek Görüşü

• 2013 senesinde her sene düzenlenen portekiz'in en iyi genç yabancı oyuncuları kadrosunda ( u23 compesito portugal agencia ) kendisine yer buldu. Mevkisinde en çok oy alan kişiydi
    dDnga bir röportajında Talisca'ya güvendiğini ama sabırlı olmasını söylemişti. 2 sene önce a takıma çağrıldı ama sakatlandığı için geri gönderildi.

Benfica forması ile bugüne dek çıktığı 78 karşılaşmada toplam 20 gol

Turk medyasına ben de inanmıyorum ama koskoca thesun in haberi oku ingilizcen varsa
    www.thesun.co.uk/.../

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet satmadıar Bjk aldı ne var bunda kıskanma.

0|0
    0|0
  • Evet bu oyuncu çok pahalı Beşiktaş ta parlamasını istediler şampiyonlar ligi için

0|2
    0|0
    • 3ay

30 dan daha ne kadar parıyabilir. Zaten parlamış 30 veriyorlar neden akılarında ki piyasa değeri neymiş peki.

Erkekler Ne Diyor 6

• İyi ama mükemmel olmayan genç bir futbolcu, potansiyeli var, satmak yerine kiralamak mantıklı, yine de bugüne kadar parlamasını bekleyen benfica 4 yıldır hiçbir ilerleme göstermeyen futbolcusunu satmak yerine kiralamış bir ihtimali göze almış. Ayrıca Benfica, Porto, Lizbon gibi Portekiz ekipleri 30milyon euro'ya babasını satarlar, örnek Renato Sanchez, Talisca'dan cok daha değerli ama 35milyona gitti. Böyle abuk subuk taraftara sempatik görünecek transferler haberleri bana komik geliyor, Denayer'ın da serbest kalma maddesi bilmem kaç milyon euro ama ederi?

0|0
    0|0
  • Aslında gerçekten öyle bir teklif vardı. Gelecek vaad eden birisi. İyi de olabilir ama bir Sosa kadar etki edeceğini sanmıyorum. Sosa skora katkısı kadar savunmaya da yardım eden bir oyuncuydu. Talisca iki yönden de geride kalacaktır Sosa'ya göre. Ha 4-5 sene sonra çok daha iyi olabilir orası ayrı ama günümüz şartlarında Sosa'nın alt seviyesinde bir oyuncu.

0|0
    0|0
    • 3ay

30 verdiyseler neden satmadılar 50 e mi satmak istiyorlar ve hangi takım vermiş.

• 3ay

Çok takılmamak lazım Beşiktaş'lılar böyle genelde. Herşeye bahane bulurlar herşeyi farklı anlatırlar.20 senede 3 kere şampiyon olurlar diğer 17 sene hakem yüzünden kaybettik derler. O yüzden çok takılmıyorum onların dediklerine.

• 3ay

İnsan sinir oluyor bazen bir de Bjkliler geliyor cvp veriyor engelliyor sonra.

• Validene selam

0|2
    0|0
  • Tamam tüm spor kanalları yalan söylüyor sen doğrusunu biliyorsun okey?

0|0
    0|0
  • Beşiktaş 'ın derdi sizi mi gerdi

0|1
    0|0
  • Simdi cimbomlular gelir beraber eleştirirsiniz bjkyi hep ayni senaryo

0|3
    0|0
    • 3ay

Eleştirmiyorum Bjk yi. Bu eleştirmek mi. Sadece Bjk taraftarı yalan atmasını söylemek sitem etmek yalan attıklarından dolayı. Hiçmi Türkçeden test çözmedin.

• 3ay

@MustafaKemal1903 İb ne de mi oldun yazık sana Bjkliler güzel kardeşim miy miş.

Yükleniyor...