Karşı cinste en merak ettiğiniz şey nedir..

Şöyle oturuyosunuz bir kızla/erkekle

Dilediğinizi sorma hakkınız var.. 1 tane soru Ve alacağınız cevap dürüst olacak. Düşünün...

Ne sorardınız. Merakınız ne?

Gizliler.. Size yok :D

Güncellemeler:
Soru formatında değil diyebilirsiniz diye sonda biyerde bir soru işareti var :D belirteyim.
Soruya puan vermeyi unutmayın.. Döverim :D
Benimde sorum var.

Kızlar. Neden Erkekler umurumda değil havasındasınız..

Erkekler: neden sevgiliniz varken bir diğer kızı düşürmeye çabalarsınız. bunları da cevaplayabilirsiniz eğer sorunuz yoksa :P

0|0
48

En İyi Kız Görüşü

• temiz olup olmadığınızı merak ediyorum, genellikle erkekler dışarıda şık bakımlı temiz görünebiliyorlar ama acaba doğal yaşam alanlarında nasıllar, yani evlerinde ve kendilerinle baş başalarken.. yemekten önce ellerini yıkarlar mı tuvalet banyoyu temiz kullanırlar mı, ellerini yıkamadan mı yemek yaparlar; bu beni hep düşündürür keşke anlayabilmenin bir yolu olsa..

0|1
    0|0
    • Cevaplayayım :D

Ayakta işemeyi seven varlıklarız.. Ama illaki kişisel temizliğe önem veririz. Tabi ayakta işemenin verdiği coşku klozet vs tarzı şeyleri olumsuz etkileyebilir.. Temizlemek kişiye göre insiyatifik bişeydir. Pis birisi temizlemez..

Doğal yaşam alanımızda dağınık olabiliyoruz.. ama haftada 1 kere bile olsa toparlarız. El ayak yıkamak kişisel bişeydir gene.. Ben o konuda önem veririm. öteki vermeyebilir. Temizlik konusu insanın cinsiyetine bakmaz yani :D

• olur, bana uyar :)

• Mesajlarını açarsan mesaj atayım :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• niye bön bön bakıyorsun ? gelip konuşmak yerine?

1|1
    0|3
    • Utandığından muhtemelen. Gelip konuşsa "sapıkmısın be" de deme ihtimalini göz önüne alabilir. Kızlar genelde bu tavırlarından dolayı cesaret kırarlar :D

• yap ama kaçma :D yakalarsa koştuğuna da sinirlenir :D kaçma bence :D

• Gelip konuşmak ne isteeeeer? Töt tabii ki :D.

• Telefonlarınızın üzerinde mi yemek yiyorsunuz?her leke var ve neden o anahtarlarda pis koku var?ayakkabılarınız neden pis?neden çok parfüm kokmuyorsunuz

0|2
    0|3
    • :D Telefondaki lekeler bende yok şahsen :D bişey diyemicem ona.

Anahtarın nesi pis kokar :D anahtar koklanır mı?

Ayakkabı sporsa olur öyle halı saha falan..

Parfüm konusnda da bir cevap veremicem :D

• Unutma bunu:Dbirgün yersin o keki

• Meyveli severim. Unutma sende bunu :D

• Benim hakkımdaki düşünceleri

0|1
    0|1
    • Tanımadığın bir erkeğe senin hakındaki düşüncelerini mi soracaksın? :(

• illa kendisiyle ilgili soruyor :D Seni sevdim. Vallahi sevdim :D dur bekle :D

• ahaha ben de seni :D

Erkekler Ne Diyor 8

• Eğer herşeyi biliyorsa bana cennette kaç tane huri verilecek onu sorardım herhalde. :D. Sonra sonra... Sonra şey sorardım... Evleneceğim kızın resmi onda var mıymış? Varsa bir gösterebilir miymiş falan... Ama en çok neyi sorardım biliyor musun? İşte bunu sorardım! :D.

0|0
    0|0
    • iğrençsin ya :D bu yazıyı okudum :D vakit kaybısın ya :D ama sevdim güldüm :D

• "Bu yazıyı farkettiğinizde farketmenizle farketmemeniz arasında hiçbir fark olmadığını farkedeceksiniz." Vakit kaybı dedin de, vaktinden çalayım biraz dedim... :).

• Sen komple vakit kaybısın şuan onuda anlamış bulunuyorum :D

• Neden bu kadar salaklar?

Düzeltmeye uğraşınca da neden daha beter salak olup, bir de üstüne garipleşiyolar..

Bunların fıtratı neden böyle..

1|1
    2|3
    • usluba dikkat edelim ama :D

Salak hareketler neler mesela? Ne yapıyorlarda salak oluyorlar?

• saçlarını ne yapıyolar ben okadar uzatsam bir gün bile uraşamam bakımıyla kızların yüzde doksanı nasıl uraşıyo her günn

0|1
    0|1
  • Ne istediğinizi kendiniz bile bilmiyorsunuz öyle değil mi?

0|1
    0|1
    • bu konuda bir yorumum yok okuyan bayanlara atalım topu :D

• bilmemi istdiğim şeyleri bileceğini sanmadığım için bir şey sormazdım.

0|0
    0|0
    • Bilmek istediğim şeyleri (burda virgül var.) bileceğini sanmadığım için (burda da virgül var.) birşey sormazdım.

Tamam. Ozaman ne arıyorsun burada? derler adama. Orjinal cevap vermeye mi çalışıyorsun :)

• yazdıklarımı virgülsüzde olsa anlaman güzel.keyif yapıyorum.çalşmayı sevmem.

• ayakkabı numarasını falan sorarım herhalde ne bileyim neyi merak etcem ki

0|0
    0|2
    • :D yahu en merak ettiğin şeyler.

• konuşmakla soru sormak arasında fark var ama cidden kimsenin hayatında hiçbirşeyi merak etmiyorum özel hayatlara müdahele etmem :)

• peki o halde :D

• nasılsın derdim bu daha önemli bir soru

0|0
    0|0
    • Haklısın :D ama tek soru hakkın var. nasılsın diyip kalkmak istemezsin sanırım.

• diyosun. haklısın aslında. türkiyedeki kızların biçoğu basit.

• ben türk kızlarıyla hiç takılmadım ki yabancı çalıştım işte 5 yıl önce bir kızla tanıştım onunlada 23 gün sonra evlenicem

• Şöyle Sorardımm Benden Hoşlanıyomusun? derdim

0|0
    0|0
    • 1 tane soru hakkın var. Soruyu sorucaksın. o cevaplayıp kaybolucak la :D Ne hoşlantısı bu :D

• ne yani doğru cevaplıycak kaybolucak eee yani sorunun cevabınıdamı veriyim

• Dur sakin ol :D sen soruyu sor :D Öyle cevap falan verme :D Olur da bir kız görür cevap verir belki enteresan bir sorudur :D belki ben biliyorumdur :D

Yükleniyor...