Galatasarayın en büyük eksiği sizce nedir?

yönetimi bir kenara bırakalım :D... stoperde serdar ın yanına bir uzun lider stoper lazım bir forvet olabilir yedek ön libero zaaten alınıyor.. en büyük eksik mestro ortashanın ortasında o hızlı bek ve kanatları oynatacak bir adam lazım bence modric rakitic tarzı tabiki bu ikisi mümkün değil josue alnıyormş kısmen yapar ama şu sala k seluğu kessin biri takımdan

0|0
5|15

En İyi Kız Görüşü

• Selçuk aksıyor

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• taraftarları. sırf en çirket taraftarlara sahip olan takım olduğundan gs ye ısınamıyorum hatta nefret ettiğim dahi oluyor. bknz: bjk-gs maçında taraftarların defalaca sahaya meşale atıp gsli futbolcuları bile çileden çıakrmaları

0|1
    0|0
    • 3ay

bende tribünde izledim kombinem vardı hep yıllarca bu sene almadım ben utanç duydum tv de o taraftarı görünce

• En iyisi biz yeni bir takım alalim :)

0|1
    0|0
  • Karşıyakalıyım galatasarayla ilgilenmiyorum dkddjdk

0|0
    0|0
  • Kesinlikle forvetlerimiz bir halta yaramiyoo😒

0|0
    0|0
    • 3ay

forvette artık eren var kule forvet ve golcü orda snejder sinan bruma var gol sorunu olmaz

• 3ay

bahsettiğim eksiklik soruda topu snejder e veya kanatlara hızlı taşıyan mestro yok

• 3ay

Doğru aslında

Erkekler Ne Diyor 14

• felipe melo lazım bir tane

0|1
    0|0
  • Selcuk un miadindoldu

0|1
    0|0
  • Sneijder o görevi görüyor zaten, gs bin iyi oyuncuları da var ama eksik olan takımın kimyası. Ülke olarak çok farklı, scput ekibi takdir ederim yetenekli çocuklar buluyorlar ama sadece buluyorlar. Takımda kimya kalmadı o Senegalli bu hollandalı. Denge unsuru önemli. FB hollandalı topladı bjk brezilyalı topladı gs ortaya karışık yaptırıyor
    Bence bunu hallederse iddiasını sürdürür

0|0
    0|0
    • 3ay

snejder 10 umara o değil bunu yapacak olan modric i düşün mesela standar ortasaha olmalı

• Eksik. ararsak. ohooo. carole ile olmaz stoper.1 tane. sart ortasaha sert kesici melo tarzi sart 1 tane saglam. son vurusu iyi golcu sart. bukadar. oyuncu almak. bu donemde. zor bu sene sinan ve podolskiden cok. sey bekliom iyi. bir. sneijder. ile iyi olabiliriz ama once basit gol yeme hastaligimizin son bulmasi sart

0|0
    0|0
    • 3ay

carole gayet iyi bence hücum yönüde defans yönüde sol bek ei yedek lazım ama carole iyi bence basit hataları oynadıkça kapatacak stoper alınmayacak eren poldi idare eder ligde bruma süper sinan keza bir ön libero alınacak

• kaaraktersiz bir takım ve karaktersiz bir taraftara sahip olması

0|1
    0|0
  • takım iki kişi üzerine kurulu

0|0
    0|0
  • Josef de souzayı verelim size

0|0
    0|0
    • 3ay

istemez dingil bir adam eski dosttn düşman brezilyalıdan defns olmz

• 10 tane daha sabri yürekli adam lazım bu takıma

0|0
    0|0
  • şeref

0|1
    0|1
  • Lasana diara geliyor kanka orta saha bence forvetede eto gibi birini aldın mı yeter transfer

0|0
    0|0
  • Forvet yok forvet

0|0
    0|0
  • Selçuk kendi kendini bitirdi be

0|0
    0|0
  • Gsnin eksiği stoper sol bek forvet

0|0
    0|0
  • Eren forvette yetersiz