Sizce hangi Dambıl daha iyi?

0|1
6|22

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bende ikisi de var, ama hangisi daha iyi dersen 2'inci güzel rahat.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Usttekinin aynisini aldim ben de hepsi buradadan.

Bir diskten tek tük kum dökülüyor ama genel itibarıyla memnunum. Asagisindaki kesinlikle onermem. Dambıl ayarlanabilir olmalidir. Zira bazi hareketlerde agirlik degistirmek gerekiyor. Ha heo ayni hareketi yapacam diyorsan asagidaki de iş görür.

1|0
    0|0
    • 3ay

yani 1 mi iyi 2 numaralı mı :D

• 3ay

Yazdigimdan bir sey cikaramadin mi?

• 3ay

sen bir yazdığığnı oku anla öyle gel. aşağıdakini tavsiye etmem diyosun hem de dambıl ayarlanabilir olmalı diyosun. ayarlanabilen aşağıdaki zaten allahım ya ne insanlara kaldık

• 2 numara farklı harekler içinde uygun

1|0
    0|0
  • Spin 16 kg daha iyi

1|0
    0|0
  • Siyahlar.

1|0
    0|0
  • ikisini de almam

birinci plastik dambıl, zamanla dışı eziliyor, içinden kum sesi geliyor falan

ikincinin de tutacakları çok ince ve kenarları plastik olduğu için zamanla eziliyor, vidaları döndürmek zorlaşıyor sıkışıyor falan, evde bundan var tavsiye etmiyorum

0|0
    0|0
    • 3ay

tavsiye edebileceğin var mı?

• 3ay

sadece bu dediklerini kullanma olanağım oldu evde, Voit'in renkli dambılları var bir de onlar hoşuma gidiyor. Spor salonunda dersen ortası metal kenarları kauçuk tek parça oluyor hep

illa set alacaksan bar ve somunu krom olsun madem, şunu beğenen çok olmuş iyi duruyor ama kullanmadım sonra sorun çıkarır mı bilemem

www.decathlon.com.tr/...ambil-seti-id_8018574.html

• aynı kıloda sabit dumbell alma vidali değişken kılolulardan al bir süre sonra vucut alısır o kıloya bir moka benzemez

0|0
    0|0
  • Hepsi aynı

0|0
    0|0
  • Tabiki 2. Çünkü plakalarını değiştirebilirsin. Yani istediğin ölçüde ağırlıkla çalışman mümkün. Diğeri sabit ağırlık olduğu için pek kullanışlı değil.

0|0
    0|0
  • Birinci.

0|0
    0|0
  • Hiç biri 😁

0|0
    0|0
  • A101 de var şu an 15 liraya birşey gelmişti

0|0
    0|0
  • 2. dambılın metal olanını alabilirsin

0|0
    0|0
  • Bunlar dandik.

0|0
    0|0
  • ikinci olan. çünkü duruma göre ağırlığı değiştirirsin

0|0
    0|0
  • sana hangisi iyi geirse :)

0|0
    0|0
  • dammbıl settt

0|0
    0|0
  • döküm dal döküm bunlar bir süre sonra içindekiler eve dökülmeye başlar.

0|0
    0|0
  • sen bayansın sana 1. yeterli...

0|0
    0|0
  • İkinci iyi

0|0
    0|0
  • Ikiside dumbel iste. Onemli olan sekli degil onemli olan senin onun istikrarli ve duzgun kullanman

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...