Hangi takım şampiyon olur?

Gençler soru net fakat objektif bir bakışla yazalım.

• Beşiktaş
    26% (6)44% (8)34% (14)Oy Ver
  • Galatasaray
    43% (10)28% (5)37% (15)Oy Ver
  • Fenerbahçe
    26% (6)22% (4)24% (10)Oy Ver
  • Trabzonspor
    5% (1)6% (1)5% (2)Oy Ver
  • Bursaspor
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Anadolu YEAHHH
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
3ay Baştan diyeyim. Koyu beşiktaşlıyım.

Bu sene kesin şampiyon biziz diyemez bence henüz. İlk 5 hafta belli olur renkler diyorum.

Çünkü her takım birşeyler kattı Beşiktaş olarak takımımız bir jenerasyon geçirdi kupa maçı buna ölçü değildi. Ne olacak ligde göreceğiz.

Galatasaray bilmiyorum aslında bence yetenekli bir kadrosu var ama eksik olan çok şey gördüm ben

Fenerbahçe ise yine kemik talim gibi gözüken o çok değişikliğe uğramadı. Ama teknik adam nasıl belli olacak.
3ay Hadi ama gençler azıcık yorum yapın isim yazıp gidiyorsunuz futbol bilginizi konuşturun hadi :D

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Tabiki bjk

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş olacak , önümüzdeki 1 hafta içinde gelen bomba transferlerle buna inanç artacak

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 5

• bjk gidenlerin yerine nokta atışlar yaparsa garanti o olur diyorum
    (tsliyim)

0|1
    0|0
  • Bjk... Transfer giden gelenler çok geç kalındı. Alışma süreci olucak şampiyonlar ligi olucak ilk 2'de olamaz bu yıl..
    Gs.. Teknik direktör tecrübesiz. Snejder Muslera takımı yönetiyor. En kötü berabere kalıyorlar gol atamasalar. Ama ilk 2 bu da zor.
    Fenerbahçe.. Teknik direktör gitmesinden sonra Van Persie 10 numara alması yüzü güldürdü. Emenike, Salih, Vander Wiel bunlar çok kaliteli oyuncular. Van der asistler yaparak gösterdi kalitesini.4 3 3 oynarak Fenerbahçe şampiyon olur.

0|0
    0|1
  • Galatasaray.

0|0
    0|0
  • Gs 😂

0|0
    0|0
  • Antalyaspor

0|0
    0|0
Yükleniyor...