Arkadaşlar bir bakarsanıız 1 sevap points kazanırsınız! :D

Çok farklı olduğunuz bir dostunuz var. Onla bambaşkasınız. Tanışmanız bile farklı. Dost gibi tanıştınız. Birbirinizi çok iyi anlıyorsunuz. İlk defa hayatınıza böyle biri girdi. Sonra onun size aşık olduğunu öğrendiniz. Sizde ona o gözle bakmadğınızı söylediniz. Başka biriyle çıkmaya başladınız, ve hayatınızda o en sevdiğiniz kişiyi 2. plana attınız.. Artık eeskisi gibi muhabbetiniz yok.. Varsa da eskisi gibi o duygusal konuşmaları yapmıyorsunuz.. Gün gelirde mutlaka ona dönermisiniz.? Değerini elbet anlarmısınz? Ne yaparsınız yani..

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yani birini sevmiyorsam asır geçse yine sevmem.. zorla olmaz ki bu işler ya da vicdan yaparak...Belki vicdanen rahatsızlık duyulur ama olmaz...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sevap kazanmak isteyen gelsin link

1|0
    1|0
  • Kendimi o dediklerimin yerine koydum sirf kendim icin cevapliuorum sakin alinma ona donucek yuzum olmadigini dusunurdum.

1|0
    0|0
  • allah belamı versin neler yapmışım lan

1|0
    0|0
  • sonu kötü biten filimlere benzemiş ne dicemi bilemedim

1|0
    0|0
  • zamana bırakırım hayırlıysa olur zaten

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• eger sevgilini sevmiyor oolsaydın onunla cıkmazdın cünkü hazırda seni seven bir dostun var iken ve egerki onu seviyor olsan onunla olmak için onunla cıkardın ama sen baskasını tercih etmişşin fakat aklının onda kalma nedenide bir kız herkesten ilgi görmk ister bu yani sevdiğin için değil ayrıca ileride ona dönermisiniz demişssin sevgiline aşkın artarda mutlu olursan dönmezsn fakat sevgiline askın artarsa ve sevgilin sana ilgiyi keserse onu özlersin çünkü ahh beni ne cok severdi onla olsam ilgi gösterirdi dersin bir ihtimal daha var sevgilinle ayrlırsan boşta kalınca onun ilgisini görürsen tekrar mutlu olursun fakat değişmez bir gercek var sen sevgilinden ayrılıp birgün bunla cıksanda cogu erkeğin yaptıgı gibi sana ulasınca zaman gectikçe suanki sevgilinle yasadgn duruma düşüp baska birinden gördüğün bir igiyi istersn tekrar

1|0
    0|0
Yükleniyor...