Herkes Galatasarayın Yıldız Oyuncuların Ayrılıcağını Zannederken Rakip Takımdaki Yıldızların Ayrılması Tuhafmı?

Geçen sene Galatasaray batıyor sezon sonu Sneijder gidici, Podolski gider , Muslera hayatta kalmaz diyorlardı.

Fakat Sneijder , Podolski ve Muslera hala Galatasarayda kupa kaldırmaya devam ediyorlar. İşin komiğide bunları söyleyen takımın taraftarlarının kadrosundaki çoğu yıldız oyuncuda ayrıldı😀
Fbde Caner gibi Nani gibi yıldız isimler giderken Bjkde Gomez ve Sosa gibi oyuncular ayrılmak istediler.
Şimdi bunlari söyleyen taraftarlar ne düşünüyorlar?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Buraya yeteneğinle gelirsin formayı giyersin. Burda kalman ise adamlığına bağlı adam olan kalır diğerleri gider burası Galatasaray

0|2
    0|0
    • 3ay

Kesinlikle bizde böyle adam gibi yildizlar olduğu sürece kupalar gelmeye devam edecektir.

En İyi Erkek Görüşü

• eğer beşiktaş sağlam bir forvet, ortasaha, defans almazsa şampiyonluğun en büyük adayı Galatasaraydır. Batma konusuna gelirsek en az borcu olan yine biziz ama havuz medyası sürekli bir algı peşinde.

0|1
    0|0
    • 3ay

Bizimde kadromuz hala yetersiz, ön liberoya muhakkak fark yaratacak bir oyuncu almamız lazım. Forvette Eren yeterli olurmu o da düşündücü

• 3ay

Forvet konusunda sıkıntı olmayabilir ama Las Diarra ya da onun ayarında birisinin alınması şart. Ön libero eksikliğinden Selçuk ve Sneijderin verimide düşüyor.

• 3ay

katılıyorum, özellikle 2-3 sene önceki selçuk harika olurdu bizim için

Kızlar Ne Diyor 1

• Onlar şimdi giden oyuncuların yerlerini kimle dolduracağız diye kara kara düşünüyorlar

0|1
    0|0
    • 3ay

Transferin bitmesine daha var uygun oyuncularo bulurlar belki

Erkekler Ne Diyor 5

• Büyük takımdan kimse ayrılmak istemez.

0|1
    0|0
  • Gomez zaten bizim değildi kiralıktı.
    Sosaya bizde yılda 5M€ den fazla versek o da kalırdı
    Valla ben sosanın satılmasının iyi olduğunu düşünüyorum , 31 yaşındaki oyuncuya 7.5 M€ iyi para

0|1
    0|0
    • 3ay

Banada iyi geldi gibi Gomez büyük bir kayıp ama Sosa öyle aman aman iyi bir oyuncu değil

• 3ay

Evet bende sosanın gitmesine sevindim zaten uyuzluk yapıyordu gitti iyi oldu.
      Valla bakalım gomez iyi ayak uydurmuştu bize bida öyle birini bulursak iyi +20 atsın yeter

• Bana dokunan yok. D

0|0
    0|0
  • Galatasaray ı övmeye devam ama sonuç yine hüsran olacak Her sorunda iki gizli pembe otomatik olarak hoşuma gidecek şeyler yazıyor sanki :)

0|0
    0|0
  • Gomez zaten kiralıktı Sosa 31 yaşında 7,5 milyona satıldı bu başarıdır. Yıldızın biri gidip biri gelir ama size gelen yıldız yok Erenmi yıldız yoksa

0|1
    0|1
    • 3ay

Gomez ayarında bir golcü bulabilecekmisiniz? Eren Türkiye ligi için iyi transfer Şenol Güneşte istedik alamadık dedi.
      Transferler daha devam edecek rahat olun

Yükleniyor...