Beşiktaş'in transfer gorusmeleri bazilarini neden kiskandiriyor?

Gecen senede Mario Gomez icin bitik diyen insanlar Beşiktaşin şimdi ki transferlerini yorumlarken çok mu kiskaniyor? Lig başlamadan şampiyonluk umutları mi şimdiden tükeniyor mu? En büyük transferimiz Şenol Güneşi yine unutmuşlar galiba :)

Güncellemeler:
3ay Geçen yıl lig başlamadan şampiyonlugu kutladım bu sene de aynı şekilde :) bu yıl stadımız da var hem :)

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Kötü gs yi yenemediniz

0|1
    0|2
    • 3ay

Evet evet yedeklerle hakemi yenemedik

• 3ay

Necip, kerim, beck daha sayayım mi?

• 3ay

Beck yedek dedin ya başka lafına gerek yok zaten. Geçen sene kimle şampiyon oldun

En İyi Erkek Görüşü

• Korkunun ecele faydası yok geliyoruz
    Bugüne kadar transfer yavaş gidince oh bu sene Beşiktaş güçsüz kaldı diye elini ovusuranlar yavaş yavaş köşesine çekilmeye başladı
    Beşiktaş son iki yildir transferi geç yapar ama sağlam yapar.
    Ezeli düşman fbli soruyor , gsli cevapliyor , Beşiktaş a boşuna kıskanılan takim demiyoruz :)

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Abi sizi niye kıskanalım?

0|1
    0|4
    • 3ay

Neden alındın?

• 3ay

Kabul etmek? Seni sorumdan men ediyorum.

• 3ay

Bazıları diyor zaten cocuk

• Fenerbahçe Gümbür Gümbür Geliyor

0|0
    0|4

Erkekler Ne Diyor 5

• gs macında adriano neden kenardaydı?

0|0
    0|2
    • 3ay

Lig de içerde olur döşer biraz :)

• 3ay

dosesın acımaya gelmıyo bunlara hemen cosuyolar :)

• 3ay

Adam geleli daha 1 hafta oldu :) hatırlarsan Gomez 3. Haftadan itibaren oynamaya başladı hem size hem fb ye gol attı :) bu sene de 6. Olursaniz bende size acicam

• Beşiktaş ligin en çekinilen takımı çünkü

0|1
    0|0
  • Ben Gsliyim ama bu sene yönetim hiç beklemedigim şekilde iyi işler yapiyor. Hele bide Diarra gelirse uçariz. Fenerden ise bir cacik olmaz 68 yaşındaki ligi bilmeyen adam ve yapilan balon transferlerle iyice düşer Fb.
    Bjk yi beklemek lazim transferler yapilacaktir. Bence ya Gs ya da Bjk Şampiyon olur.

0|1
    0|4
    • 3ay

Dzekoyu alabilirseniz alın. Diarra gerçekten bitik. Melonun disiplinli hali şart size

• 3ay

Yok be Dostum Dzeko çok pahalı hayatta alinamaz. Ben forvetten umudu kestim Poldi falan var idare edicaz artik. Diarraya bende bitik diyodum geçen seneki performansini gordukten sonra adama mest oldum.

• 3ay

Lig uzun maraton. Diarra gs de 15 20 maça belki çıkar benden söylemesi. Daha iyisi var mı tabi ki yok ama daha iyi futbolcu bulunabilir.

• Yav uydurma takım 1 sene şampiyon oldu yine 7 sene sonra alır diğer şampiyonluğu.. Neyinizi kıskanalım allasen :D

1|0
    0|7
  • Şenol hoca fikrete ters yaptı yakın zamanda bişeyler olabilir

0|1
    0|0
    • 3ay

Transfer sürecinin hızlanmasıni istiyor. Merak Etme bir şey olmaz.

• 3ay

Galatasarayda kadro derinliği arttı sorun olmaz bence 2 sene rahat götürür o

• 3ay

Bu sene götürsünde :D Selçukla da olmaz zaten

Yükleniyor...