Uzun uzun dudaklarını yalayan erkekler ne yapıyor?

şimdi hemen kızmayın egoist felan diye ego tatmini için degil bu sorum cidden merak ediyorum..ben esmer orta boylu fiziki oranları düzgün bir bayanım.hoş giyinirim ama tahrik edecek şekilde degil. gittiğim herhangi bir mekanda yolda orda burda erkeklerin inanlımaz ilgili baktıklarına şahit oluyorum. bazen uzun uzun bakıp dudaklarını yaladıklarını görüyorum ve bu durum benim midemi bulandırıyor.ve bakıslarından akıllarından birseyler geçtiğini anlıyorum.BU DUDAK YALAMA ERKEKLERDENEDİR ANLAMADIM.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlarda yalıyor artı koparıyolar dudaklarını :) neden yaparlar bende bunu cozemedım sanırım yara vs var ondan :)) erkeklere gelınce şahsen kendım yalamıyorum o yuzden bılemıcem,bence kızlar neden yapıyorsa erkeklerde ondan yapıyordur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yalarım demek istiyor, cinsel bişeye benziyor. Genel bir işaret hareket değil ama sana denk gelmiş demek ki hep.

0|0
    0|0
  • Onların uzun uzun baktığını görebilmen için seninde uzun uzun onlara bakmış olman gerekir.

Dudaklarını yalamak "yalarım" demek olabilir. Bu kadar çok yormaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • Aklında ne kuruyosa ağzı sulanıyodur artk :D:D

0|0
    0|0
  • dudaklar kuruyabiliyor ondan yalıyoruz.ben bunu yaparken düzgünce yapıyorum

0|0
    0|0
  • Salyaları akıyor onları yalıyordur :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0