Facebook'un ilşkiye etkisi...

Çevremde gözlemlediğim kadarıyla facebook kullanan sevgililer arasında facebook şifresi yüzünden ya da arkadaş listesindeki kıskanılan kişiler yüzünden kişinin sevgilisinin arkadaş listedindeki bazı kişileri kendisine haber vermeden silmesi ya da karşılıklı silmeye zorlama ilişki durumlarının değiştirilmemesi ya da gizlenmesi vs. vs. daha değişik bir çok konu yüzünden tartışmalar çıktığına şahit oluyorum sizin ilişkinizdede kullanıyorsanız eğer facebook yüzünden tartışmalarınız hatta ilişkinin bitmesine sebep olabilecek şeyler yaşandımı ya da sırf bunların yaşanmaması için facebook kullanmayan hesabını donduran ya da sevgilisin haberi olmadığı ikinci bir facebook hesabı açan varmı?

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• emekli olan adam facebooktan eski sevgilisini bulup yılllar sonra karısını aldatarak ona gitti.kadında evi idi.o da kocasını aldatmış oldu.şimdi aynı evde yaşıyorlarmış.internet bilinci kullnılırsa güzel.ama bu tarz şeyler için kötü bir ortamdır

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• evet ilk sene dondurdum ama sonra bu durumun gereksiz olduğunu anlayıp açtım ilk başta sorun oldu ama artık o da anladı gereksiz bir durum olduğunu yok şifre yok fotoğraflardan dolayı bişey söylese de bu yaptığının mantıksız olduğunu artık anladı ve rahatım :D

0|1
    0|0
  • bir defa şifremi vermiştim ertesi gün tüm erkekleri sildiğini gördüm sorun çıkartmadım baktım listemden kız bulup konuşmaya başlamış o gün bugündür güven yoksunu gibiyim :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• facebook yüzünden problem çıkaran 1 kız arkadaşım vardı gerizekalı olduğuna karar vererek terk ettim.

0|1
    0|0
  • internet yasaklanmalı ilişkide :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...