Kulaklarım tıkandı nasıl açarım?

dün çubukla temizlerken tıkandı daha sonra suyla da temizlemeyi denedim ama açılmadı çok az duyuyorum ikisi de tıkalı haftasonu olduğu için doktora da gidemedim var mıdır başka bir yolu?

Güncellemeler:
acile gittim gliserin verdi :)

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kulak kirini kulak zarına itip yapıştırmışsın . Bunun tek açılma yolu bir kbb ye ister gece nöbetçi kuruluş varsa , ister gunduz , ister pazartesi gitmek ve temizletmek.

Gliserin kağıt yakma vs vs sakın , bunlar sadece zararı artırır. Doktor 10 15 dakikada eski kulak sağlığını sana iade edecek gereçlere sahip

2|1
    0|0
    • gliserini bide iyi diye herkese veriyorlar ://

• çocuklara hastanelerde gliserin veriyorlar. bu ne demek oluyor peki

• Çocuğun hastaneye getiriliş nedenini bilmeden bu soruna nasıl cevap verilebilir ?

Kızlar Ne Diyor 5

• gliserin damlat düzenli yumuşar kısa zamanda rahatlarsın ama kesin çözüm için gliserini kullandıktan hemen sonra(10 gün kadar)kbb a gidip yıkat kulaklarını

0|1
    0|0
  • Bir ayağının üstünde dur başını yerdeki ayağının yönünde omzuna yatır. Zıpla. Bunu yapardım ben hemen çıkardı. Ayrıca bir kere 4 gün kulağım tıkalıydı babam gazeteyi aynı çekirdek koymak için yaptığımız şekle (bir ucu ince bir ucu açık) soktu ince kısmını kulağıma soktu ve kalın kısmından çakmakla yaktı. Aman dikkat derim. Doktora görünmeden böyle şeyler yapma bu sadece bir öneri. Kulak ciddi bir şeydir, iç/orta kulak hastalığı olabilir.

0|0
    0|0
  • maalesef yok doktora gideceksin mecbur hafta içini bekleyeceksin geçmiş olsun :( bu arada gittiğinde işitme testi de istettir bence

0|1
    0|0
  • biraz bekle hemen pazartesi gidersin

0|0
    0|0
  • Yutkun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Öncelikle kula çöpü kirleri içeri iterek kulağı daha çok tıkar.Kbb uzmanına giidp aspratör cihazı ile kulaklarını temizletmen kesin çözüm olur.Gliserin kullan üç beş gün öncesinde ama.

0|0
    0|0
  • Merhaba arkadaşlar benimde kronik olarak kulağım her altı ayda bir sol kulagım tıkanır, Doktorsuz çözüm için sakız çiğneyin , mesela sol kulagınız tıkandıysa sol tarafınızla sakız cıgneyın gun boyunca acılır kulagınız.

0|0
    0|0

• gliserin damlatıp o kulağın üzerine yatmalısın

1|0
    0|0
  • Doktor yolu seni bekliyor :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
Yükleniyor...