Iç bacak eritme ve bacak inceltme

kızlar 10 kilo kadar bir fazlam var kaslı oldugum için kötü durmuyor ama eski halimi özlüyorum bacaklarım ince aslında pek bir sorun yok ama iç bacak bilirsiniz tam en üst noktasında çıkıntı şeklinde yağ var bunlar rahatsız ediyor ve kötü görünüyor. kilo verince (yüzme, paten ve diyetle birlikte) otomatikman gider mi yoksa başka bir şey mi önerirsiniz? kavitasyona da gittim bir işe yaramadı hala duruyorlar..

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bu aralarda kizlarda tayt modasi var heralde sen tayt giyince oralar fena belli oluo :)

Her neyse sana onerim spor salonunda ic bacagi calistran 1 alet var acip kapiosun bacagini ondan calis vede kardio yap 20 dakika falan kos en az oda yetmedi;

Tek care liposuction :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• portakal ve kekik yağları orantılı şekilde karıştırıp bir tatlı kaşığı kadar yagı sürersen ve o yagı yedirerek masaj yaparsan sıvazlayarak yağları yakar ve eritir masörüm bende istersen detaylı bilği verebilirim

0|0
    0|0
  • bacak iç kaslarını çalıştıran bir alet var bacaklarını iki yana açarak ağırlıkları falan ittiriyorsun o tip bir alet yardımıyla rahatlıkla bölgesel olarak eritebilirsin.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim, ama daha önce o alette çalışmıştım bir yararını göremedim.

• şu an için aklıma gelen başka bir şey yok o bölgeyi çalıştırmaktan başka yapacağın bir şeyde aklıma gelmiyor.en fazla en fazla streç film tarzı birşeylerle sıkıca sarıp bir müddet o bölgedeki yağların erimesini bekleyebilirsin. ama o da olur mu bilmiyorum.

• Bol yürüyüş yapın şekerli ve yağlı yiyeceklerden uzak durun zorlayıcı hareketler kasa dönüştürür dikkat edin yürüyerek inceltebilirsiniz

0|0
    0|0
  • agırlık çalışması yapmayı dene

0|0
    0|0
  • Bisiklet ve spor salonuna gideceksen ona özel aletler var

0|0
    0|0
  • yüzme kesinlikle ise yarar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0