Kızlar neden yeni bir ilişki başlarken şimdiye kadar kaç kişiyle çıktın sorusunu sorar?

Kızlar neden yeni bir ilişki başlarken şimdiye kadar kaç kişiyle çıktın sorusunu sorar? Erkeği daha iyi tanıyacağını mı düşünüyor yoksa ileride bir kavga yaşandığında erkeğin eski sevgililerini yüzüne vurmak için elinde koz olmasını mı ister?

Güncellemeler:
Kimisi daha ileri gidip eski sevgilisini anlatmasını ister. Erkek anlatırsa işte ileride kavga esnasında kızın aklına gelen ilk şey "git o zaman eski sevgiline dön" gibi cümleler olabiliyor. Ben hiç anlatılmamasından sorulmamasından yanayım.

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• kimse kimsenin gecmisini sorgulayamaz ha kendiliginden anlatir o ayri ama onun dışında sormam... bana verdiği degere bakarim

0|1
    0|0
  • Ben artık sormuyorum ve o soruyu çok saçma buluyorum. Ha eskiden sorardım ama şimdi hayır..

0|1
    0|0
    • Kesinlikle öyle saçma sorulmaması gerekir. İlişkiye başlamadan zarar verebilecek bir soru

• Elbette birazda bana ergence geliyor.. Bana ne öncekinden yani ne yapacağım sanki. Belki eskiden çapkın olan adam benimle ciddi düşünecek kaç kişiyle çıktığı bunu değiştirmez ki :)

• Çok doğru bir tespit

• Bence, çok kişiyle çıkan erkeğe çapkin ve dolayısıyla guvenilmez gözüyle baktigimiz için sormak isteriz.

Daha ilişki başlamadan kavgalarda ne yapacağını düşünmek oldukça psikopatça :( böyle düşünen bir insan görmedim.

0|0
    0|0
    • Yanlış anladın beni kimisi daha ileri gidip eski sevgilisini anlatmasını ister. Erkek anlatırsa işte ileride kavga esnasında kızın aklına gelen ilk şey "git o zaman eski sevgiline dön" gibi cümleler olabiliyor. Ben hiç anlatılmamasından sorulmamasından yanayım.

• Ha o şekildeyse bence de hiç sormamak daha iyi.

• ee kız milleti

0|0
    0|0
  • erkek ne ayak öylesine mi bölesine mi çkıyo bnle anlamama yardmcı olur

0|0
    0|0
    • o da iyimiş :)))

• var elbette de daha ilişki başlamadan önyargı oluşmaması için konuşulmasa daha iyi olur diye düşünüyorum. FlyingChocolate arkadaşımın dediği gibi "Belki eskiden çapkın olan adam benimle ciddi düşünecek kaç kişiyle çıktığı bunu değiştirmez ki :)" dediği görüşü savunmak yanlış mı sence?

• o küçük bir ihtimal

• :Dhiç duymamıştım

0|0
    0|0
    • Nasıl duymadın yaa çok ilginç bana %50 si sordu iyi biliyorum

• E bana niye sorsun kızlar:Derkek dersen ona o hakkı vermem bilir soramaz

• genelde sormam sorarsam öyle laf olsun falan diye

0|0
    0|0
    • Erkekleri çok zor durumda bırakan bir soru bu aslında gerçekten..

• ne zaman sorduysam eski sevgili muhabbeti açıldığı için karşımdakinden soğudum

• işte soğutur gerçekten o yüzden sorulmaması gereken bir soru bence de. Lütfen sormayın arkadaşlar :))

Erkekler Ne Diyor 4

• Hep merak ederiz bende önce beraber aşk hayatı yaşadılarmi neden ayrıldılar gibisine bir kiz olarak bunu öğrenme istegi duymamız anormal olsa gerek yatakta beraber ilişkiye girmedikten sonra o benim için problem degil bunu bilmek benim düşüncem bu ayrılmışlar sonuçta

0|0
    0|0
  • bana çok sık denk gelmedi o soruyu soran. sorulmaz öyle yahu, ben kendim de saymadım ki. amaç fazla kişiyle mi çıkmak sanki?

0|0
    0|0
  • baktı iş olucak gibi az daha sokulayım diye soruyor nasılsa erkekte sorucak :) 5 dedi diye ayrılmaz yani merak etme :D

0|0
    0|0
  • erkekler ne söylüyosa 2 ye böl kızlar ne diyosa 2 ile çarp :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...