Eşinizin ihtiyaçlarını karşılar mısınız?

Arkadaşlar şimdi şöyle bir sorum olucaktı, biz kızlar genellikle eşlerimizden para istemekten hoşlanmayız. Ama durum erkekler açısında ne durumda merak ettim.

Erkekler eşinizin sizden para istemesi veya maddi ihtiyaçlarını karşılamanızı istemesi hoşunuza mı gider yoksa hoşlanmaz mısınız bu durumdan?

• Benden istesin, evin erkeği olarak ihtiyaçlarını karşılamaktan gurur duyarım
    65% (24)89% (24)75% (48)Oy Ver
  • Benden istemesin, her birimiz bir bireyiz, kendi ihtiyaçlarını karşılayabilmeli
    35% (13)11% (3)25% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Arkadaşlar cevaplarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum..

0|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

• Eş diyorsun sizden para istemesine nasıl bakarsınız diyorsun. Soru mu bu şimdi ?

Eşin yahu, senin kocan olmuş senin çocuğunu doğurmuş büyütmüş ya da büyütüyor. Para istemesi garibimize mi gidecek ya da küçük mü göreceğiz para istedi diye. Öyle düşünen erkeğin erkekliğinden şüphe ederim ben.

O istemeden senin ona sorman ya da vermen lazım... Evin erkeği olarak ihtiyaçlarını karşılamak erkeğin görevidir zaten.

6|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 20

• Eşimi kimseye muhtaç etmem ettirmem

Benim çalıştığımda kazandığımda yuvamız için olurdu ve bunu dert etmezdimmm

çünkü bunları aşmış olurduk sevgi ile...

tabi olursa :)

3|0
    0|0
  • Kazandığımın hepsini eşime veririm istediği gibi harcıyabilir para konusunda sıkıntı olmaz :)

4|1
    0|0
  • Eşi olduğum için ona bakmak, sahiplenmek durumundayım. Seve seve isteklerini yerine getiririm.

4|0
    0|0
  • Benden istemicekte kimden isticek ekonomik özgürlügü varsa ayrı konu

1|0
    0|0
  • Kıymetini bilene canını da verirsin para ne demek, ama mecburmuş sun gibi isteyip bir de senin sıkıntılarla kazandığının kıymetini de bilmezse o zaman kılımı bile veresim gelmiyor.

1|0
    0|0
  • Ben şahsen eşimin çalışmasını istemem. neden dersen kadın çalıştığı zaman eli para tuttuğu zaman gözü açılıyo hürüm diyip kılıç sallıyor.Eşine itaatli olmuyor verdiğiyle yetinmiyor hep daha fazlasını istiyor.diş geçiremem benn çalışan kıza. Hem kadınların her alanda çalışması erkekleri işsiz bıraktı.Kadının yeri işi evidir. Mecbur kalmadıkça maddi açıdan zorda olmadıkça çalışmasına izi vermem.Erkeklerin arasında çalısmasınada izin vermem. Ankaradan iyi geceler.

1|0
    2|0
  • elimden gelen her ihtiyacına varım ben

1|0
    0|0

1|0
    0|0
  • evet bnden istesin tabi başkasınndan nende istesin ki bn varken bu arada sizde paracısnız aklınız fikriniz zengin erkekte

1|1
    1|0
    • zenginlikle fakirlikle ne alakası var? mesele bir ekmek dahi olsa paylaşabilmekte.. başkasından istemesini kastetmedim, çalışıp kazanıyor olabilir..

• Adanalı dediğin adam böyledir!

Heyt! İşte adamın hası. Örnek alın gençlerrrrrr

• önemi yok bari bide en iyi cevap seçte sevindir birsini en güzeli hangisiyse sana göre

• Benden istemeyecek de kimden isteyecek? Kırığından mı? Benden isteyecek tabi.

1|0
    0|0
  • kadınım kanatlarımın altındayken daha güvendedir diye düşünürüm ben

3|0
    0|0
  • bu da sorulacak soru mu :/ kaldı ki istemesine gerek mi var

1|1
    0|0
  • Maddi destek isteyene elimden geleni yaparım bunun için eşim olmasına gerek yok.

0|0
    0|0
  • benim hoşuma gider çünkü parası yok sa berber haalledebiliriz

1|0
    0|0
  • tabiiki isteyecek ...ama olmayan şeyi nasılverecem onu düşünüyom :DDDDDbayan pesimistD:Dd

1|0
    0|0
  • cevap veremedim bak. aslında her ikiside yerine göre olabilir. kullanmayı sevmem çünkü. ama ciddi bir ilişkiyse canım feda :)

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • (: Kadın dediğin idareli olur, adamdan para istemez.

0|0
    2|0
  • Benden para dilenmesin ,zaten yok :(88

1|0
    0|0
  • Maddi ihtiyaçtan kastın ev alışverişi mi? Yoksa keyfi gezme falan mı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• A: Benden istesin, evin kadını olarak ihtiyaçlarını karşılamaktan gurur duyarım

1|0
    0|0
  • Benden istemesin, her birimiz bir bireyiz, kendi ihtiyaçlarını karşılayabilmeli

1|0
    0|0
  • Benden istesin ihtiyaçlarını karşılamaktan gurur duyarım

1|0
    0|0
  • ne anlamda?

0|0
    0|1

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Ben erkek olsam hosuma gitmezdi.

0|0
    0|2
Yükleniyor...