GS BU SEZON YENEMEDİĞİ TAKIM VARMI?

Varnı arkadaşlar 2 maçtada galibiyet alamadığı takım varsa hangi takım? Ben hatırlayamadımda

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• eskişehirspor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sorunun başlığı bir yana içeriği bir yana:))başlıktan ohooo çok var diyorsun içerikte bir kere yenilebiliriz ne var 2 kere yenilmemiz gerek gerçekten yenilgi kabul edilmesi için diyorsun:))

0|0
    0|1
  • 14-15 senedir fenerbahçeyi sahalarında yenemiyo.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• en son geçen hafta fenere yenildiniz. 14 yıldır feneri yenemiyosunuz bir gs lı sorarmı bu soruyu not ben fb li değilim :D

0|2
    2|2
    • Ne alaka şimdi? Sorduğum soruyu anladınmıki arkadaşım? Fbyi ilk maçta 2 1 yenmedikmi? Fb 14 senedir yenemiyoruz değil gayette gzl yeniyoruz kadıköyde yenemiyoruz dikkatini çekerim :) Feneri 1 maçta yendik 1 maçta yenildik? 2 maçtada yenemediğimizi soruyorum eskişehirle gençlerbirliğiymiş

• soruda gs nin 2 maçtada galibiyet alamadığı takımı sormuşun da bağlacını yazmasaydın senn dedın anlam çıkıyordu da bağlacını yazdığın için benım dediğim anlam çıkıyor :D

• Hiç bişe anlamadım soruyu iyi oku sen :)

• Gençlerbirliği sanırım. Onda da İlhan Cavcav bile nasıl yendik diye şaşırmıştı baya poisyon kaçırmıştık. Altta herkes atlamış Fener diye de ilk önce adamın sorusunu net okuyun. Zaten öyle bir hal almışlar ki leb desen biz sizi yendik dicekler. :D

0|1
    0|0
  • gençlerbirliğiii ;))

3-3 ilk maç 0 -1 ikinmi maç yenildik

0|1
    0|0
  • valla ben gsli olarak hiç hatırlamıyorum kardeşim :D maçın birinde yenlsek bile öbür maç mutlaka yendik ;)

0|1
    0|0
  • Eskişehirsporla iki maçta da berabere kaldı..

Gençleri yenemedi.

0|1
    0|0
  • Değil fenerbahçe; siirt köy hizmetleri spor bile sırtına sarı lacivert forma giiyp çıksa galatasaray oynayamıyor.

galatasaraylıyım ama feneri yenemeyen bir galatasaray var diyorum. 15 senedir adamları sahalarında yenemiyormuşuz. türkiye kupasını alamadıkları gibi bizde buna hırs yapsak ya...

0|0
    0|0
    • Boşver kardeş ya. Biz 15 sene daha yenemeyelim yeter ki kupaları biz toplayalım. Ne demiş Platini; "Küçük takımlar büyük takımları yendikleri maçları, büyük takımlar aldıkları kupaları konuşur." Anlayana.. :)

• Sen cevabı okudun mu diyecem. Saraçoğlunda 15 yıldır galibiyetimiz yok. Arenayla saraçoğlu sapla saman misali. Oynayamıyoruz işte fenere. Efsane kadro da vaktiyle tek kale oynadı ama noldu onlarda 1-0 yenildi. benim işaret ettiğim nokta farklı

Ama Kenau kardeşimin söylediği gibi yenemesekte olur. Şampiyon olup kupaları biz yoplayalım bana yeter.

• Tmda benim sorum 2 maçtada yani içerde dışarda yenemediğimiz takım? :) Tbiki kupaları alalım yeter :)

• 2 maç mı bilmiyorum ama karabük 3 büyükleri elden geçirmişti :))

0|0
    0|0
  • 1461 trabzonu hiç yenemedi bu sene

1|1
    2|1
  • gençlerbirliği kentsel dönüşüme inat gece kondu :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...