Sürekli bitti diyen sevgiliniz olsa

Sürekli bitti diyen sevgiliniz olsa ne yapardınız yıllarca cıkmanıza ragmen ? bu huyunuzdan nıye vazgecmezssınız yasınızda 23 24 olsa

hatalı olsa bıle bıttı nedir bir sure sonra dayanamıyorum hakaret edıyorum ama bendekıde can daha ne kadar surucek ben sureklı anlatıyorum ama anlamıyor ben ne yapıcam nasıl bunun yanlıs oldugunu anlatıcam sastım kaldım aci çekiyorum ta ilk aydan beri yıllarca nolur yardım edın kafayı yıyecegım :(

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• ayrılamıosunda belliki ama bir yerde ondan kopman gerek çok yıpranırsın yıpranmışsında

0|0
    0|0
    • çok acı çekiyorum dıle kolay cok uzun bı ılıskı aglıdım bıle yapma etme diye ama yok:(her tartişmada her kavgada hayatim zehirden farksiz hale geliyor kendı hatalı bıle olsa bitti diyor utanmadan

• sende beim erkek versiyonumsun çok sinir bozucu gıcık bir durum biliorum ama o seni kaybetmekten korkmuyo sende korkma

Kızlar Ne Diyor 4

• kangren olmuş parmağı kesmekten başka çare yoktur. bu ne canım çocuk oyuncağımı çekilirmi böyle? ay hiç gelemem böyle triplere valla o bin kere der ben bir kere derim bitti diye ve biter hakikaten.

0|0
    0|0
  • burçlarda çok önemli bu konuda... burçlarınnız ne?

0|0
    0|0
  • neden bitti dedi en son olayı özetler misin?

0|0
    0|0
    • akrabalarıma gıtcem dıye. sevgilinin ilk harfi ve son harfi ne peki benmiyim yoksa?

• ondan sormadım haksızsındır belki diye sormuştum.. nasıl yeni akrabana gitceksn diye? bunun için nasıl ayrılır ki bir insan ?

• aynı sorun kuzenimin başında

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ilk bitti dediğinde bitmiştir ondan sonra dikiş tutmaz malesef.

0|1
    0|0
Yükleniyor...