Eski sevgili affedilmeli mi?

ayrıldınız,ve büyük bir yoksunluk çektinizz.tam 1 sene . acınız gitgide azaldı ve tam ona dair herşeyi rafa kaldıracaktınız ki bir mesaj;görüşmek istiyor. görüştünüz.. hatalı olduğunu söylüyor ve yeniden birlikte olmak istiyorum diyor. cevabınız ne olurdu?(hala içinizde birşeyler var ama ona karşı)

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• geldi affetmedi yalvardı bir şans dedi ama bende ki güveni bitirmişti hayr dedim gitti dönülmez bir yola girdi ama öyle bir pişman oldum ki keşke gitme deseydim keşke verseydim o şansı ben ona yeniden güvenirdim şimdi ona yazdıgım deftere sarılıp uyuyorum sonradan pişman olmadan en azından bir şans ver derim ama biraz ugrastır vazgeçme ama hemen de teslim olma

0|0
    0|0
    • Evlendi mi:/

• Sırf evlendi diye bu hüznün sevsen verem olmuştun şimdiye:D

Evlenen evlenmiş bize ne hıh yolumuza bakalım:)

• işte o yoluna bakmak bende hastalık yapıyor olmuyor doktordan cıkamaz haldeydim bir ara unutmayı denerken amaşu anonu hala sevdigimi kabul ettim ve gerçekten huzurluyum

Kızlar Ne Diyor 7

• tam anlamıyla şuanda yasadıgım durum benimde çok kafam karışık napıcaz bız yaa

0|0
    0|0
  • ben kesin affedersim dayanamam hiç böyle şeylere..ama sanırım affedilmemesi gerek bu durumlarda yani hep öyle derler bilemiyorum:/

0|0
    0|0
  • affet.

1|0
    0|0
  • Baya bir süründürürüm ama. :)

0|0
    0|0
  • Tam abaza başkasından kazığı yemiş sende sansını deniyor dehle gitsin

0|0
    0|0
    • senin tabirinle o abaza ben oluyorum :) ben düşünüyorum gidip konuşmayı

• Hayır!

0|0
    1|0
    • çok katısın.

• doğrusu ben zaten ayrıyım,acaba diyorum gidip konuşsam bana nasıl bir tepki verir. çok da ayıp ettim ayrılırken,şimdi de vicdan mıdır yoksa sevdiğimi yeni yeni mi anladım bilmem,canım böyle birşey yapmak stiyor

• Yap banada arada eser 2gün sürer gene anlarsın sevemediğini.yeniler heyecan veriyor eskilerde birşey hissetmiyorum.sende öyle olmaz umarım

• ah nerde o günler banada gelse keşke,bir görüş derim ben hala seviyosan çok,herkes 2.ci şansı hakeder yeterki hatalarını tekrarlamasın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• o kadar belliki gidip onla bunla gezip şuan yalnız kaldığından tekrar görüşmek istediği.gururu kaldırıp atmak lazım.gerek yok ya

0|0
    0|0
  • evet affederim çünkü ben onu unuttum onsuzluga alıstım ama geri dönse affederim çünkü bizim ayrılma sebebimiz çok farklı tamamen ailesiyle ilgili bir mesela şu an onu unuttum eskisi gibi degilim artık.

0|0
    0|0
  • gelsin ilk günkü sewmezsem namerdim yeterki geri vitesi bulup gelsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...