Spor yapıyorum ama terlemiyorum ve kaslarım ağrımıyor, işe yarar mı?

Gizli Üye
Merhabalar. Spor salonuna senelik üyeliğim vardı, her gün olmasa da hafta 2-3 gün gidip 40 dakika falan bir şeyler yapıyordum en azından. 3 ay önce üyeliğim bitince, tatilde araya girince ben sabahlayayım falan derken 11 kilo almışım. Şimdi diyete başladım, her gün 1 saat pilates yapıyorum ama ne bir yerim ağrıyor ne terliyorum. Önceden spor yaptığımdandır diye düşündüm ama ağırlık kaldırınca da ağrı olmuyor. Sorum bu normal mi yoksa işe yaramıyor mu?
Spor yapıyorum ama terlemiyorum ve kaslarım ağrımıyor, işe yarar mı?