Arkadaslar biraz yardimci olur musunuz?

Arkadaslar ben 84 kiloyum ama ust kisimdan degil basen bacak bolgem var gobegim yok ve ben basen bacaklarimin erimesini istiyorum. 6 kilo versem bana yeter. Ben normal hayatimda cok harketsizim. Yani cok fazla is yapmam surekli ya yatma hali ya da oturma halindeyim. Hayatimda belirli bir spor yok yapmis oldugum sizce her gun 1 saat koşsam faydası olur mu? ya da neler yapabilirim bana yardimcı olur musunuz lutfen. Bu arada yasım 18

0|0
32

En İyi Erkek Görüşü

• tam benım sevdıgım fizzik.

0|0
    0|0
    • Kisiden kisiye degisiklik gosteriyor 😔

• öyle evet. şimdiki genclik anlamıyor.. sopa gıbı kız olmak ıstıyorlar nedense. kız deıdıgın etı butu yerınde olur hem gözu hem gönlu doyurur

En İyi Kız Görüşü

• Koşmak pek etkili olmuyor doğrusu. Çünkü bir yerden sonra vücut enerjiyi oksijenden karşılamaya başlıyor yani onun yerine bazı bacak ve kalça egzersizleri var. İnternette çoğuna ulaşabilirsin. Hareketsiz olduğunu söylüyorsun. Yani hızlıca eritebilirsin.

0|0
    0|0
    • Onlardan cok cabuk sıkılıyorum o yuzden her gun 1 saat sahada kosmayi dusunuyorumm 😑

• Dediğim gibi bir yerden sonra koşmak eritmiyor. Üstelik benim boyum da 1.65 ve 70 kilo bile bende çok abes duruyor. Fiziğin farklı olabilir ama yine de eğer kilo vermek istiyorsan dediğimi bir düşün. Emin ol ne kadar sıkılsan da iyi bir vücut özgüven verir.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...