Başka ne yapabilirim?

1.70 boyundayım üç hafta önce 64 kiloydum fakat şu an 60-61 e düştüm vücudumun üst kısmından çok memnunum fakat biraz basen problemim var günde 25-30 bazen 40 dakika basen hareketleri yapıyorum fırsat oldukca da yürümeye calısıyorum ve irademi inanılmaz koruyorum kesinlikle kilo yapıcı şeyler yemiyorum abur cubur, dışardan yemiyorum gün içerisinde yediğim miktarı azalttım sizlerin de önerileriniz varsa sevinirim tek sıkıntım biraz basenlerim zaten tam gitsin istemiyorum beni rahatsız etmesin yeter :)

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Basenleri hızla incelten sihirli bir hareket bulunmamaktadır. Basenleri eritmek için yapılması gerekenler, göbek ya da kalçadaki yağları eritmek için yapılması gerekenlerle pek de farklı değildir. Çünkü vücut bir bütün olarak yağ yakar. Nereden yağlanacağımız ya da yağ yakacağımızı genetiğimiz belirler.

0|0
    0|0
    • 3ay

Bizim genetik basenlerde maalesef zaten tümden gitsin istemiyorum dümdüz olmayı istemem sadece benı rahatsız etmesın yeter

• 3ay

Tamam tesekkurlerr

• 2ay

Teşekkürler ne oldu azalta bildinmi

En İyi Kız Görüşü

• bende 170 buyundayım 1 ay önce 60 kiloydum şimdi 55 oldum nasıl oldu bilmiyorum ama basenlerden gitti :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Benim de hedefim öyle bişe demekki kilo düşünce basenler de kendiliğinden gidiyor :) şu anki programıma göre onbes günde ıkı kılo verıyorum :)

• 3ay

inşaallah gölüne göre olur :)

• 3ay

Tesekkurler insallah :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Basen çalış yani bacak kaslarını geliştir daha çok. Çok iyi görünürsün. İnstagramda takip edebilecegin bir sürü yabanci fitness antrönörü var videolarla

0|0
    0|0
  • istıkrar lazım arada yapmak vs olmaz

0|0
    0|0
  • bisiklet sür

0|0
    0|0
  • Uzun süre oturmamaya çalış fırsat oldukça kalk yürü bide sabahları koşu yaparsan 👍

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• dediklerine göre iyisin bence böyle devam et

0|0
    0|0
  • Basenler için yürüyüş çok iyi geliyor , her gün 10bin adım atmak gerekli diyorlar.

0|0
    0|0
    • 3ay

Yürüyüşe ara sıra fırsat buluyorum ama evde bol bol hareket yapıyorum

Yükleniyor...