Şenol Güneş:Back transferi istemiyordum yönetim aldı?

Şenol Güneş sağ da da sol da da transfer istemiyordum yönetim transfer yaptı. Sağda Bek solda İsmail yeterliydi bana kalsa İsmail'i satmazdım sözleri hakkın da ne düşünüyorsunuz.

• Haklı adam defans forvet varken adam olan bölgeye takviyeyi yaptılar.
    50% (1)29% (2)33% (3)Oy Ver
  • Hayır gerekliydi backlere transfer.
    50% (1)57% (4)56% (5)Oy Ver
  • Bjkliyim boşa transfer Gökhan.
    0% (0)14% (1)11% (1)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• İsmail ve Beck sampiyonlar ligi için yetersizdi Gökhan ve Adriano iyi oldu. Onun demek istediği ilk istediğim forvetti onu almadılar

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Boş konuşuyor biraz. Andreas Beck hadi idare ediyor Limited Full Back olarak, bir kişi de bana İsmail Köybaşı'nın Adriano'dan daha kaliteli olduğunu söyleyemez.

Takımın beklerde kalitesi artıyor ama hocamız şikayet ediyor. Niye? 'Ben istemiyodum', 'Ne istiyodun?', stoper, forvet.

Takımın 2 milyon euro limiti var şu an, para harcama imkanı yok. Alsa, alsa stoper veya orta saha alır. Belki kiralar bir forvet.

Hoca bunları bilmiyormuş gibi konuşuyor.

Daha geçen sezon 'Cenk şöyle hazır, böyle iyi, Gomez olmasa gayet iyi' diyordu.

'Bana kalsa İsmail'i satmazdım' demesinin tek sebebi yerine yabancı birinin gelmesi ve Şenol Güneş'in türk topçu merakı ki kendisini de bu merak yıkacak.

Tolga'yı sırf Trabzonlu diye oynatıyor, Toşiç iki hata yaptı diye geçen sezon silindi, sonlara doğru zorla kabul ettirdi kendisini, Motta'yı penaltı yaptırdı diye kovdurdu, İsmail yüzünden kaç gol yedik, hala gelmiş İsmail güzellemesi yapıyor.

Bu adam bu sezondan sonra gider takımın başından, ben söyleyeyim. Bu kadar tutucu hoca olmamalı çok uluslu bir takımın başında.

0|0
    0|0
    • 3ay

Adriano 32 yaşında diyor geçen yıl yedek geçirmiş biri diyor sol kanat çok zayıf kalıyor hız yok çıkışların da diyor çok yavaş diyor haksız mı.

• 3ay

2016-1984=32 ben hesap yapmayı biliyorum keşke elle değilde hesap mankinesi kullanmayı öğrensen.

• Ben diyorum hep, Fikret Orman kafasına göre transfer yapıyor, hiç Şenol Güneşi dinlemiyor. Boyko ve Alexis transferleri ile bu net görünmüştü

0|1
    0|0
Yükleniyor...