Şenol Güneş açıklamaları hakkın da ne düşünüyorsunuz?

-Elimiz de Mili takım forveti var ama Milli takım da hiç gol atamamış biri.
-Biz bu kadro ile şampiyonlar ligin de avaraj takımı oluruz.
Bu söylemler hakkın da ne düşünüyorsunuz.

• Dedikleri çok doğru.
    A seç
  • Hayır doğru değil bunlar.
    B seç
  • Bjkliyim malesef haklı.
    C seç
  • Bilmiyorum.
    D seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 3

• şenol güneş bu ülkede gerçekleri açıkça söyleyen ve saygı duyduğum bir insandır ayrıca adaşımdır ismimin kaynağıdır.

0|0
    0|0
  • adam haklı gomezi elden kaçır yerine kim geldi onunseviyesinde hiç kimse işleri çok zor iki kulvarda birden yarışacaklar ama forvet yok :)

0|0
    0|0
    • Aynen öyle defans da yok.

• ben bir gslyım ama sonuçta şmapiyonlar liginde türk takımları iş yapmadığı sürece türk ligi bir yere gelemez bir ara kıbrıs rum kesimi bizi geçecekti lig klasmanında şişirme yaşını almış artık futbolcularla olmaz bu işler en az çeyrek finl oynaması lazım türk takımlarının hersene ş. liginde bak şhaktara hersene en kçtü çeyrek final.

• Aynen haklısın.

• yarın saat 12de basın toplantısı var. o sözünü duymadım ama duyduklarımda sitem dolu

0|0
    0|0
    • Hmm sence haklı mı.

• ben bu son söyledikleri için demiyorum genel olarak söylüyorum türk futbolu için söylediklerine kulüp ile ilgili söyledikleri o takımı ilgilendirir ama türk futbolu için söyledikleri doğrudur yoksa bjk kaç transfer yapmış kimi istemiş kimi istememiş beni ilgilendirmez kendisi eskiden bizim teknik direktörümüz ve kalecimizdi:))

• @POYRAZ_32 Anladım.

Yükleniyor...