Squat ben yanlış mı yapıyorum bir bakar mısınız?

Ağırlıksız yapıyorum evde. Tam çökmek gerekiyor diye biliyorum ben tam çöktüğünde üst bacaklarla kalça birbirine değiyor ee videolarda hep tam çökmeyip sandalye oturma pozisyonu yanlış mı yapıyorum benim sandalye değil yere baya oturcakmış gibi lütfen yardımcı olun?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• tam oturma seklınde farklı bolgelerın agırlılı olarak calısır yarı omelmede de farklı bolgeleırn agırklı olarak calısır ıkısınıde yap

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tatlım tam çökmeden yapman gerekiyor, tam çökerek kalçaya herhangi bir yük binmez, etkisi olmaz. Sandalyeye oturur gibi yapmak gerekiyor. Bunu yaparken de diz kapağı ve ayak açısına dikkat edeceksin, yani otururken diz kapağın ayak parmak ucunu geçmeyecek, 90 lık bir açıda olmalı. Ağırlık da kullanabilirsin, daha etkili olur.

1|0
    0|0
    • 3ay

Bir ay boşa yaptım ona yanıyorum valla kuzum ya

• 3ay

Bir şey olmaz canım ya, artık biliyorsun doğrusunu. Bilinçsiz yapınca öyle oluyor. Bundan sonra daha dikkat edersin. :) xx

• 3ay

Aynen kuzum öyle yapcam artık çok teşekkür ederim bu arada 😄

Erkekler Ne Diyor 8

• Her türlü bacaklar çalışıyor ama maksimum fayda sağlaman ve bacağının sağlığı için tam yapmalısın.

0|0
    0|0
    • 3ay

Peki bu yanlış yaptığım hareket dez avantaj olarak vücudumdan istenmeyen bir görüntü sonuç oluştur muşmudur ya gözle görülür bişey yok ama çok pinpirikliyim

• Sen sıçar pozisyon mu deniyorsun 😊

Dizden aşağısını oynatmadan sadece diz kapağını bükerek yapman lazım squat olması için.

0|0
    0|0
  • Sıçar pozisyonu desene şuna

0|0
    0|0
  • Badr hari workout yaz izle

0|0
    0|0
  • önemli olan vucudunun dik durması ve basenlerde ki çalışma agrısını ne kadar hıssettigin

0|0
    0|0
  • neden yapıyorsun ki

0|0
    0|0
  • Diz ve popo arasındaki acı 90 derece olcak yani yere degil saldalyeye oturma pozisyonu

0|0
    0|0
    • 3ay

1ay boşa mı gitti yani

• 3ay

Aslında şöyle söyleyim benim yanlış yaptığım hareket doğru squat hareketinden daha zormuş demin doğrusunu yaptım diğerinde zorlandığım kadar zorlanmadım diğerinde günde 4 set 40 sayı 160 yapıyordum

• 3ay

Yaz bana anlatayim

• Agirlik olmadan sugat mi olur
    Ağırlık şart ve bence diyet uygulamalisin uzman konuşuyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• tam yere cokmemen lazım

0|0
    0|0
    • 3ay

Bir ay yanlış yaptığım için yanlış birşey ışnuşmudur vücutta gözle görülür birşey yok ama çok pinpirikliyim

Yükleniyor...