Hollandalı teknik direktör Dick Advocaat'ı takımın başına gelmesi van Persie'nin performansına olumlu yansır mı?

Vitor Pereira ile çeşitli sorunlar yaşayan Rvp, kendi ülke vatandaşı hocanın takımın başına gelmesiyle beklenen performansı gösterebilir mi?
Hollandalı teknik direktör Dick Advocaat'ı takımın başına gelmesi van Persie'nin performansına olumlu yansır mı?

• Evet, daha fazla gol atar ve başarılı olur.
    53% (8)70% (28)65% (36)Oy Ver
  • Hayır, geçen sezonda attığı gol sayısına ulaşamaz ve başarısız olur.
    47% (7)30% (12)35% (19)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Ben Pereira'yı seviyordum ama böyle oyuncular genç oyunculardan daha çok duygusal desteğe ihtiyaç duyuyor. E v. Persie taraftardan fazlasını bile gördü ama teknik direktör çok yer vermedi ne kadar yer verilirse o kadar mutlu olur para da boşa gitmesin yani hayrını görelim. Bu adam milli takımdan da tanıyor inşallah bekleneni iksi de verir.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu adamı harcayacaktı giden adam inşallah bu iyi kullanır.

Not: Beşiktaşlıyım 😊

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence olacaktır ve bu sene biziz şampiyon FENERBAHÇE

0|1
    0|0
  • Atamaz Eren daha çok atacak

0|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu adamdan artik bisey olmaz teknik direktor secen bir oyuncu mu olur. basarili olsa nolur bisene bosuna gitti ben bu adamin bir kere dribling yaptigini guclu bir depar attigini gormedim. kosmayan alexi defalarca mucadele ederken gordum ama bu adam oynamak istemio

0|1
    0|0
  • Hayır, geçen sezonda attığı gol sayısına ulaşamaz ve başarısız olur.

0|1
    0|0
  • inşallah yansır.

0|1
    0|0
  • ada bak dick dsafghjklşi

0|2
    0|0
  • eren gol kralı olur ama rvp forma şansı bulursa geçen sezona göre daha iyi olur

0|1
    0|0
  • sanmıyorum aynı tutuk oyununa devam eder

0|1
    0|1
Yükleniyor...