Zamanı geri almak mümkün olsaydı eger ?

zamanı geri almak mümkün olsaydı ne yapardınız ya da neyi asla yapmazdınız ?

0|0
6|16

En İyi Kız Görüşü

• Fotolarına bakmazdım mesela.Memelerini görünce moralim bozuldu.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Gizli iliski haytim oldu 18yaşındayken benden 2 yaş küçük bitişik komşumun erkek çocuğuyla birlikte olduk ilşkiye girdik evde yalnız kalmıştık o esnada Ailerimiz bir alt komşuda misafirliktellerdi çocugu kendime kaptirdim benim onu tahrik etmem biraz üzerindekilerim açık giyip yanına gelmem oturmam eğilmem arka kalçamı ona tahrik etme aşri pişiriye bağladık nasil olduysa birbirimize yerde biraz oynaştık kıyafetli bir şekilde kendimi bıraktım o na komple soyduk birbirimizi iş çamaşırımızla kaldık sonra bende sulanma oldu amcıgimda iş kilotdumu sütyenimi çıkardım bıraktım kendimi ön taraftan sadece sürtüştü son anda hamile kalırsam diye korktum arkamı döndüm arkadan sok dedim ufak penisti 16yaşinda erkek çocuğun penisi olgun degildi yumuşacıktı esnekti ama arkadan acı verdi ilk soktuğunda penisini arkama sonra boşadıktan sonra esneklekşti zıplattı yapış yapış oldu g*tüm adeta zevk aldım benden 2 yaş küçük partnerimle ama pişman oldum şimde istek var arkadan

0|0
    0|0
  • karakterini ve tavırlarını değiştirmedikçe istediğin kadar geri sar bir şekilde yine aynı hataları yapacak insan

0|0
    0|0
  • değiştirmek istemezdim çünkü yaşanan herşey boşuna yaşanmaz iyi veya kötü şeylerden ders çıkarmak gerekr acı çekmek gerekirki daha tecrübeli olalım hayatın amacıda budur zaten bizi daha olgun birer birey haline getirmek ben istemezdim.

1|0
    0|0
  • Versin 15 yaşımı geri, herşeyi sil baştan yapmalı bazen, okulu düzeltir, sonra şu sosyal konudaki problemleri düzeltirdim efenim

cut.

0|0
    0|0
  • vallahii herşey aynı olacağı için bir şey değişmzdi sanırım

0|0
    0|0
  • 20 ile 30 yaşlarım arasını bomboş geçirdiğime inanıyorum. şimdiki aklım olsaydı 20 yaşlarında olmak isterdim ve elime geçen fırsatları kaçırmazdım. ayağıma gelen bir çok fırsatı tepmiştim çünkü gençlik yıllarında :(

0|0
    0|0
  • şüphesizki çocukluğuma gidip yaptığım hataları tekrarlamazdım.. dinimde aileme yakışır bir evlat hayırlı bir evlat olmayı sigaraya başlamamayı isterdim...

0|0
    0|0
  • Amerikada tanistigim kiz arkadasimi amerikadan turkiyeye dondugumde hayatimdan silerdim

3 yil cin iskencesi gibi gecti ama bu tayland versiyonuydu

0|0
    0|0
  • k.s. a üye olmazdım kişiliğim bozuldu

1|1
    0|0
  • doğduğum ana geri alırdım. ama farklı yaşardım. bilincimizide alabiliyomuyuz geriye :D

0|0
    0|0
  • kelebek etkisi :) ben eskı romaya - antık mısıra - kral arthur imparatorluğuna vb medeniyetlere gidipo dönemlerın tüm güzelliklerini yasamak isterdim :D

0|0
    0|0
  • zamanı geri almak mümkün olsada birşey yapmam ben hayatımdan mennunum

0|0
    0|0
  • elıme gecen bazı fırsatları degerlendırırdım

0|0
    0|0
  • şimdi söylesem bu site çöker

0|0
    0|0
  • yaş 24 değil daha ergensin sen bence

0|0
    0|0
  • asla yapamazdım diyecem bişey yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok büyük bir pişmanlığım var evet; onu yapmazdım sanırım.

0|0
    0|0
  • eski teyp kasetleri gibi silip yeniden yazardim defalarca.

1|0
    0|0
  • o son kadehi içmezdim. hakkatten bak. içmeyeydim iyidi.

0|0
    0|0
  • 2 gün önce iliskiye girmezdim

0|1
    0|0
  • Bundan bir buçuk sene öncesine giderdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...