Vücut geliştirme yapan var mı aramızda?

arkadaşlar ben vücut geliştirmeye başlamayı düşünüyorum başlangıc olarka evde ki dambıl setim ile başlayacağım dambıl setim ağırlık ayarlanabilir bir settir.
boy: 1.75
kilo:52
boy ve kiloya orantılı olarak ne kadarlık ağırlıkla kaç set seklinde çalışmalıyım bana bir program çıkarabilir misiniz?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• kardesım antreman kısıden kısıye degısır personel tranıerlık işte burda ortaya cıkıyor senın anatomıne şu şekıl daha ıyıdır dıogerıne bu sekıl ıyıdr vs ama genel olarak sen yenı ısen guclenmen gerrek zayıfsında ve ıyı beslen antremana gır tavsıyem 4 set 8 tekrar ıle basla temel hareketlerı yap yavas hıssederek yap acıyı hısset zafer kapıda d:

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Öncelikle 10 kilo falan al. yüksek ağırlıklarla az tekrar yap mesela 10kg ile 10 tekrar 3 part. kaslarını zorla. bu kütle artışı sağlar

0|1
    0|0
    • 3ay

bu 10 kilo dedigin 5 kg bir dambıl 5 kg diger dambıla seklindemi?

• 3ay

teşekkür ederim cevaplar için

• 3ay

Ne demek kardeşim yardımcı olabildiysem sevindim.

• her kasın kendine göre tekrar miktarı var bunlara göre örneğin 6 tekrar çıkarıcaksan 5 kiloyla 30 tekrar çıkarabiliyoken gidip 5 ile çıkarma. son 2 tekrarında gerçekten zorlanacağın ağırlıklar seç. 2 3 4 setini kendin belirleyebilirsin

0|1
    0|0
  • 15 kiloyla başla

0|1
    0|0
Yükleniyor...