Çocukken yaptığınız şeyleri hatırlıyor musunuz?

mesela sabah otururken gülpembe şarkısını duydum aklıma sinan çetin'in programı film gibi geldi.. sevdiğine kovuşacak diye o kapıya dakikalarca bakardık... :) :) sonra oyunlar falan geldi aklıma.. seyrettiğimiz filmler..

... unutamadığınız bir çocukluk anınız var mı? ...

:) :) :)

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Daha 5 yaşındayken elime çekici alıp tahtalara çivi çakardım hatta okadar çok çakardımki ilk arı sokmasını bile çivi çakarken yaşadım :) Bide elime tornavida geçtiginde hemen bişeryleri sökerdim sorana tamir ediyom derdim ama hep sökülü kalırdı birleştiremezdim :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Evet bitanesini hatırlıyorum Duman hastalıgım vardı cok severdim Anneme tütsü aldırırdım evin içinde sigara içiyormus gibi dolanırdım :)

1|0
    0|0
  • dolaptan hep yoğurt kovasını çıkarıp kaymağını yerdim. ve bunu kimseye söylemezdim. ve babamın bozuk paraları attığı bir kutu tarzı bir şey vardı oradan hep bozuklukları anlaşılmayacak şekilde alırdım. çok kötü bir çocuktum.

1|0
    0|0
  • Cocukken hep turk filmi izlerdim yasitlarim cizgi film izlemesine ragmen :)

1|0
    0|0
  • pilajda beni kucağına alan kızların bikinisinin üstünü indiriyodum

1|0
    0|0
  • taso geldi aklıma direk : )

1|0
    0|0
  • Hatırlarım kuzenle birlikle odunlugu kundaklandık:)))

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yazın öğlenleri ablam hep uyuturdu bizi dışarıya çıkmamıza izin vermezdiler kuzenle evden kaçıyorduk hep uyumak istemiyorduk :D

1|0
    0|0
  • link bu ve içinde "ay" geçen diger şarkıları ezberleyip söylerdim

1|0
    0|0
  • saklambaç oynardır yazlıkta.. ebe bizi araken biz eve çıkar su falan içer dinlenirdik.. oyuna döndüğümüzde ebe değişmiş olurdu.. biz bir yere saklanır kaldığımız yerden devam ederdik :D

1|0
    0|0
  • depremi hatırlıyorum . bahçeye bütün çocukları toplayıp oyun oynadığımı da :) ya da abim bisikletle arka mahalleleri gezdirirdi hani oralar arka tarafta ya oraya sadece büyükler gidebilirdi işte o yüzden :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...