Turkiyede emenikeden ikili mucadelede oyun kuralları icinde top alabilicek futbolcu var mı bilen yazsin ya?

Turkiyede emenikeden ikili mucadelede oyun kuralları icinde top alabilicek futbolcu var mı bilen yazsin ya?

Güncellemeler:
3ay Emenike mi süratlı bruma mi?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• ne büyüttünüz gözünüzde beş para etmez adam gittiği yerden kovuluyo bizzat sz kovdunuz geri aldınız getirdiniz allah aziz i başınızdan eksik etmesin sayesinde kupaya doyamıyoz en rezil oynadığımız yıl 2 kupa garanti

0|0
    0|0
    • 3ay

Gittigi her takimdan kovulmasiyla fizik gucunun ne alakasi var. Emenikeden yola cikarak Soru soruyoruz aziz yildirimla ne alakasi var. AMA ALLAH GERCEKTEN AZIZ YILDIRIMI BASIMIZDAN EKSIK ETMESIN ŞIKE ŞİKE DIYE BAGARANLARI SİKE SİKE YERLERİNE OTURTTU.

• 3ay

tamam bende onu diyorum allah eksik etmesin ayrıca şikeyi ortaya çıkaranların fetocu olması şike yapmadığı anlamına gelmiyo delilli kanıtlı koydular ortaya ikisini ayırmakta fayda var yine emenikeye dönersek fizik gücü iyi dersen bende sana türkiye gibi üçüncü sınıf bir ligde oynadığını hatırlatırım avrupada adım attırmazlar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Sabri reyiz.

0|0
    0|0
  • Kontrolsüz güç güç değildir teknik yok bir halt olmaz emenike den

0|0
    0|0
  • Topçu olamadığı için türkiyeye döndü ya.

0|0
    0|0
    • 3ay

Adam 3 binayı sirtında kaleye kadar goturuyo hayvan gibi kuvvetli bana kalirsa bu sene yararlı olur

• 3ay

Zeka anlaminda cok geri futbol zekasi olarak. Ki avrupadaki zencilerin coguda boyledir. Ama guc kuvvet anlaminda emenike ramos pique barzagli tarzindakileri kaleye kadar sirtinda goturur ben bu sene surekli oynarsa en az 17 18 gok atar diyorum

• 3ay

saydığım stoperler oynatmaz onu kardeşim ne kadar güçlü olursa olsun. he türkiyede okadar gol atarmı orası şaibeli ortasaha yoksa bir takımda forvet iş yapmaz bende fenerbahçenin ortasahasına guvenmediğim için emenike kendi şartlarıyla 10 gol barajını anca geçer.

• Yalçın Ayhan

0|0
    0|0
Yükleniyor...