Hiç dışarı çıkamıyorum neredeyse artık..

sorun arkadaşlarımın olmaması değil baya arkadaşım var ama hep sevgilileriyle birlikteler ve benimse sevgilim yok sırf bu yüzden sevgilim olsun istemiyorum ne yapmam gerek

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• sevgili yapmayayım diye çıkmıyorum dışarı :S sevgili mi yok kız

0|0
    0|0
    • öyle bir şey demedim dikkatli oku

• izmir bütün sınıfımda sevgilisi var.

• kültür farklılığı o yüzden ne diyeyim ki şimdi sana onlar özenti sen bekle hayatındaki kişiyi bul

Erkekler Ne Diyor 3

• yalnız kurt olarak takılacaksın ya da sevgilileri olmayan birilerini bulacaksın ya da sevgililerinden ayrılmalarını bekleyeceksin.

0|0
    0|0
    • ayrılmazlar ilişkileri ciddi zaten

• hepsinin var sevgilisi ya

• olanları boşver yeni arkadaşlık yap diyorum bende sana. etrafında herkesin sevgilisi varsa git bir yerden atla yani.

• mantaliteni değiştirmeye başlayarak

0|0
    0|0
  • kafana takmamamn gerekiyor

0|0
    0|0
    • hep evde mi oturcam

• yok artık ne ufak çocuğu ya

• sadece fikir yürüttüm.

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendinle beraber olmayi sevmelisin.Kendinin en iyi arkadaşın ol ve bazı şeyleri yalnız yamaktan zevk almayı öğren.Kurslara yazıl yeni hobiler edin.

0|0
    0|0
    • ya onları yaparım zaten ama ben bir arkadaşımla dışarı çıkıp eğlenmek istiyorum şansıma benimkiler hep sevgilileriyle

• Ne yapmak gerek bilmiyorum.Eninde sonunda her kesin bir ilişkisi oluyor :).Erkek arkadaşı olmayanı bulursan bile sonrada onunda olacak belki seninde olacak.Bence yeni şeyler dene hayatında.Kursa git, spor yapmaya git, dışarı çık sahilde otur vs.Hayatta karşına belki neler çıkacak allah bilir.

• Sırf sevgilisiyle gezip sana vakit ayırmayan insanlar nasıl arkadasın olabiliyor

0|0
    0|0
    • hafta içi hep birlikteyiz

• Ozaman bosver haftasonuda evde otur

Yükleniyor...