Neden hem böyle duygularını açıp hem de neden yazmıyor?

Arkadaşlar 5 yıldır platonik olarak sevdiğim ve platonik olmasına rağmen gözümün ondan başka kimseyi görmediği bir kişi vardı. Artık takdir-i ilahi mi dersiniz, yoksa sabreden derviş muradına ermiş mi dersiniz bilmem ama çocuk bana açıldı 2 hafta önce. Biz birlikteyken neden açılmadı bilmiyorum. Şuanda ben 2.sınıfım bir ünv. o da 3. sınıf. ikimiz de bu tür konularda ciddi düşünen insanlarız. Gelin görün ki aramızda hem mesafe var o başka ülkede ben başka ülkedeyim hem de iletişim kurduğumuz tek yer facebook. Geçen bir şey yazdım 2 gün oldu hala yazmıyor. bende sinirliyim yazmıyorum. Sizce hem böyle duygularını açıp hem de neden yazmıyor? :((

Güncellemeler:
Allah'ım ne kadar salakça çevrilmiş benim soru başlığım ya..Admin kendini bir yerden atmalısın..

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• birbirine uzak insanların ilişkilerine karşıyım ama saygıda duyarım

1|0
    0|0
    • niye karşısın ki? ya geçici bir süreliğine gitti. ünv. bittikten sonra istanbula taşınacak hoş ben ankaradayım ama en azından İrlanda ve Türkiye arasındaki mesafeden daha az mesafe var ankara- istanbul arasında :D

• ben fransızım türkiyede ünv okuyorum

• anlamı ne acaba? bu arada "d�sol�" nick olduğunu düşünmüştüm :D (kelimem de doğrudur inşallah)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Zor. imkansız. boşa zaman kaybı

0|0
    1|0
  • Yazdığın birşeye sinirlenmiş olabilir. Ne yazdın bilmiyoruz ki

0|0
    0|0
  • Bu ilişki başlamadan bitmiş. Sen kendini boşuna kaptırmışsın gibi

0|0
    0|0
    • ne alaka?

• bir sorun olamaz mı? geçen defada aynı şeyi yaptı 4 gün yazmadı sonra aradı ki hasta..

• Kendini kandırma nasıl bir hastalık ki bu bir haber dahi veremiyor. Bu kadar naif olma. Ancak kendini üzersin.

Kızlar Ne Diyor 1

• illa bi nedeni vardır

üzülmeee

ne güzel mutluluk zamanın şuan:))

1|0
    0|0
    • :)) öyle de deli oluyorum. O yurt dışında diye telefonla da çok sık iletişim kuramıyoruz, çıldırıyorum. Geçen mesela 4 gün haber alamadım en sonunda kısa bir mesaj ölüyorum çok hastayım. Sırf hasta diye kalktım gittim, şimdi böyle sorumsuz davranıyor merak ettiğimi bile bile.. Üzülüyorum tatlım ya..

• en iyisini yaparsın:))

• :))

Yükleniyor...