Şişko oldum yardım eder misiniz?

173 boy 76 kilo olmuşum her ne kadar göstermiyorsun deselerde bu kilo alışık değilim
Beni kaza getirir misiniz? :(

1|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• 65 falan olmalısın zaten, evet fazla bu kilo. 10 kilo civarında verirsen, iyi olur. Spor + beslenme tabii ki. En fazla 3 ayda verirsin böyle. Spora gideceksin. Oradaki fitness eğitmeni sana beslenme listesi verecek, onu uygula. Tamamdır.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bizim yapabileceğimiz bir şey yok Allah kurtarsın kardeş. O boya o kilo oranına şişko oldum diyorsan harbiden kurtarsın biri seni.

0|0
    0|0
    • 3ay

Demezsem harbiden şişko olurum dur demem lazım bu gidisata

Erkekler Ne Diyor 10

• Ölçülerin nedir?

0|0
    0|0
  • Git atla.

0|0
    0|0
  • Kazaya gidersin bak 😁😁

0|0
    0|0
  • Hızlı ve sağlıksız kilo verme yöntemleri var ama en iyisi bir diyetisyene başvurman

0|0
    0|0
  • Nası bir diyet yapacan.

0|0
    0|0
  • biri arkadaşı kaza getirsinn

0|0
    0|0
  • amaaan bir kere geliyoruz dünyaya yiyelim icelim güzelleselim

0|0
    0|0
  • Gaza gelme. Git spor yap.

0|0
    0|0
  • şişko patates sen denize girme tusunami olur

0|0
    0|0
  • Aslında fazlan yok ama illa kendini rahatlatmak istiyorsan 5 kilo verebilirsin :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende 1.74 75 im banada diyolar göstermiyosun diye fotorafımı atsam inanmazlar yani ama bende rahatsın olduğum için diyete girdim. Geçen hafta 76 ıydum sıkı diyet yaparsan kilo veriyosun bu hafta 75 düşmüşüm mesela 1 kilo 1 kişodur benim için

0|0
    0|0
    • 3ay

Ne diyeti yaptın ne yaptın

• 3ay

Önecelikle sabahları kendime tabakta kahvaltı hazırlıyorum ve ekmek yemiyorum sabahta akşam da ekmek yeme. Sabah kahvaltısı için doneyes biraz peynir 2-3 dilim kalar bir tane haşlanmış yumurta bir de salatalık koyuyorum

• 3ay

Öğlenleri de lenlebi yiyorum veya küçük bir kaseye yoğurt koyup üste kırmızı biber kekik ekip yiyorum. Akşam yemeğinde annem ne yaptıysa mesela dün fasulye ve pilav yapmış ben çok az aldım pilavdan fasulyeyide normal koydum eğer canım çok tatlı istiyoda da arada bir dondurma yiyebilirsin ben myle yapıyorum :)

Yükleniyor...