Zor erkeğin tanımını bana yapar mısınız ?

öncellkle merhaba arkadşlr zor kız lafını çok duyduk kısmende herkes biliyordur ama zor erkek kime denir nasıl bir profil çizer :)

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Benim diyebilirim.

0|0
    0|0
  • Kız istediği kadar güzel ve seksi olsun asla onu elde edemeyeceği erkek tipidir; benim gibi. Ben bir kızda iyi bir karakter görmediysem istediğini yapsın ama bir defa bile olsa onla cinsel ilişkiye dahi girmem. Aşk konusunda gerisini sen düşün...

1|0
    1|0
    • bir erkek neden bu vasıflardaki kişiye neden hayır desnki.. her ekeğin hayalındeki bayan sonucta..

• Sen beni anlamamışsın ;) Sen yemeği çiğ mi yersin? Soğanı, patlıcanı, etii vs ne yapacağın yemek için ne gerekiyorsa tabağa çiğ çiğ mi koyarsın? Öyle mi yemeğe çalışırsın? Önce malzemeleri hazırlarsın, sonra yemeği pişirirsin, sonra sofrayı hazırlayıp bir güzel afiyetle yersin ki en güzeli budur değil mi? Yani en son yapacağın şeyi ilk başta yapmaya kalkarsan belki o an açlığını giderirsin, ufak tatlar alabilirsin ama hiçbir zaman pişmiş yemek kadar tat alamazsın! Bilmem anlayabiliyor musun...

• net anlaşıldı durum :)

• zor kız diye bir şey yoktur zor erkek diyede bir şey yoktur insan istedikden sonra herseyi basarır

0|0
    0|1
  • kadir inanır türk filmi karakteri :)

0|0
    0|0

• bir erkek zar değilse zordur

0|0
    0|0
  • öyle biri yok

0|0
    0|0
  • benim profile bakabilirsin :D