Potanın Perileri Rio Olimpiyatları'nda İspanya'ya çeyrek finalde son saniyede yenildi. Ne düşünüyorsunuz?

Potanın Perileri Rio Olimpiyatları'nda İspanya'ya çeyrek finalde son saniyede 64-62 yenildi. Ne düşünüyorsunuz?

0|0
8|22

En İyi Kız Görüşü

• Lara'nın sayısına güvenmiştim, Şebnem'in gözlerinin dolduğunu görünce ben de ağlayacaktım az kalsın. Yine de güzel maçtı, Periler güzel mücadele etti, Işıl, Lara ve Nevriye yine çok iyiydi ancak bu maçta diğer maçlara kıyasla Bahar atak yaptı.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• benim yüzümden hep. pcde potanın perileri çeyrek finalde diye haberi okudum, sonra kendi kendime dedim yahu ben bu sene hiç olimpiyatları takip edemedim ne oluyor ne bitiyor bilmiyorum dedim, gittim tvyi bir açtım ki çeyrek final maçı. son 3dk ve 7 sayı öndeyiz, sanırım 53-60 tı. ben tvyi açtıktan sonra olanlar oldu ve 64-62 bitti maç :/ yani tvyi açtığımdan itibaren sadece 2 sayı alabildik. ulan dedim hiç açmasaydım keşke ne cenabet herifmişim dedim kendi kendime! :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• son saniyede mahvoldum yığıldım kaldım yaaa :( ne şans var ben anlayamadım

0|0
    0|0
  • Belliydi

0|0
    0|0
  • Yine son saniyelerden kaybettik yaa. Yıkıldım ben :(

0|0
    0|0
  • Baya kötü olmuş.

0|0
    0|0
  • Çok sinir oldum ya

0|0
    0|0
  • Bnce son saniye şanssızlığı değil 8 farkla yenerken 10 sayı yedik zaten hemde üst üste

0|0
    0|0
  • ahhh ahh hayattaki şansımın potanın perilerinin şansı ile aynı olduğunu düşünüyorum. :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Koç hatalarıyla verdik maçı. Hakikaten çok yazık oldu son 3buçuk dakikada sekiz sayıdan maç vermeyeceksin arkadaş. En azından top cevir sureyi erit

0|0
    0|0
  • Türkiye'nin kadın basketbolunda en üst liginin ikincisinden dramatik şekilde hiçbir oyuncunun çağrılmadığı bir Milli takımdan daha ilerini beklemek, vatan hainliğidir. Buraya kadar gelmeleri bile mucize.

0|0
    0|0
  • Gecmıs olsun kanks

0|0
    0|0
  • Onların canı sağolsun bizi temsil etmeleri bile yeter sağlık olsun :)

0|0
    0|0
  • Lara'nın sayısına güvenmiştim, Şebnem'in gözlerinin dolduğunu görünce ben de ağlayacaktım az kalsın. Yine de güzel maçtı, Periler güzel mücadele etti, Işıl, Lara ve Nevriye yine çok iyiydi ancak bu maçta diğer maçlara kıyasla Bahar atak yaptı.

0|0
    0|0
  • sağlık olsun

0|0
    0|0
  • potanın perileri oldu sana potanın yüzkarası :D

0|0
    0|0
  • Olimpiyatta resmen rezalet üstüne rezalet yaşanıyor bin tane sporcu gidiyor oraya alınan madalya sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor :( bu kadar başarısız bir ülke görmedim.

0|0
    0|0
  • Canlari sagolsun.

0|0
    0|0
  • Öyle yenilgi olmaz.

0|0
    0|0
  • Kısmet

0|0
    0|0
  • seneye bir daha

0|0
    0|0
  • Faul Hakkımız vardı yapmadılar nasılsa girmez diye düşünürsen maçı kaybedersin malesef

0|0
    0|0
  • Faul yapmamız gerekirdi

0|0
    0|0
  • Şansimiza sokayim..

0|0
    0|0
  • Futbol basket erkek bayan farketmio biz nerdesek orasi heyecanli oluor

0|0
    0|0
  • Yaa :(