Bench Press yaparken eklemdeki ağrı?

B. P yaparken omuz ile kol arasında eklem ağırlık üstüne bindiğinde ağrıyor 2 haftadır aynı 2 haftadır göğüsü doğru dürüst çalışamıyorum muhtemelen serbes bp ye geçince oldu ağrı için ne yapmam gerekiyor?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• 3 günden bir yap. Kaslar dinlensin. Fazla yüklenme. Ağırlığı da zamanla artır

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Doktora görün ben kası yırttırmıştım fazla zorlayınca

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ortopediye görün. Kendini sakatlayabilirsin

0|1
    0|0
  • Onun bir çaresi yok valla aynı ağrı bende de varr😑😑 spor programın değiştiyse o yüzden olmuştur. ben kas gevşetici içiyorum spora gitmeden önce😕

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Film çektir önerileri boşver

0|1
    0|0
  • Yukarı doğru press yaparken kollarını tam itme kanks eklemler hafif kırık kalsın

0|0
    0|0
  • Isınmanı iyi yapmıyorsundur, göğüste omuzu izole etmek çok zor çünkü

0|0
    0|0
    • 3ay

ağrıdı artık simdi ısınsamda iyice bir faydası yok :(

• 3ay

ağırlıklardan uzak durayım derken hiçmi yapmıyım abi ben 1 yılımı bunun için verdim nasıl bırakabilirim

• 3ay

Bırak demiyorumda öyle birşey olursa mecbur bıraktırır adama yani

• Kollarını yukarıda kitlediğin an yük kaslarından eklemlerine geçer buda eklemlerini ağrıtabilir , ayrıca girdiğin kilo fazla geliyorsa kendini o kadar zorlama. 3 5 tekrarı kendin zar zor çıkarıp 8 i yardımla yapma mesela :) (eğer böyle yapıyorsan..) Antrenmanından önce arka kol ve omuz kaslarını esnet ve her harekette ilk olarak hafif bir kiloyla ısın ondan sonra hareketini yap ayrıca o gün çalıştığın kas grubunu/gruplarını da antrenman bittikten sonra esnet belki biraz yardımcı olacaktır :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...