Hayatınızdan memnunmusunuz sayın ks. sakinleri?

hayatınızdan memnunmusunuz ?... ben hayatımdan memnunmuyum değilmiiym çözemedim daha... bu şarkıda benden size gelsin açıkcası ş,mdi dinliyorum da bu şarkıyı dinleyince böyle bir soru sorma gereksinimi duydum :S link

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• olduğumuz şeyler var olmadığımız şeyler var. Geçinip gidiyoruz ışte.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Konsensüs'ün yaptığı araştırmada "Hayatınızdan ne derece memnunsunuz" sorusuna verilen cevapları okuyunca şaşırdım. Ya bu araştırmada bir sakatlık var ya da şimdiye kadar yapılan bütün sokak röportajları seçilerek verilmiş diye düşündüm.

İnanılmaz gibi görünüyor ama ankete katılan 1500 kişinin yüzde 71,5'i hayatından memnun olduğunu söylemiş. Buna, "çok memnunum" diyen yüzde 2,3'ü de katınca oran yüzde 75'e yaklaşıyor. Yani sokakta çevireceğiniz her dört kişiden 3'ü mutlu mesut yaşayıp gidiyor. "Memnun değilim" ve " "hiç memnum değilim" diyenlerin toplamı yüzde 9,1'i ancak buluyor.

1|0
    0|0
    • Doğrusu bu sonuçlar üzerine en çok düşünmesi gerekenler de Türkiye'nin bir korku cumhuriyetine döndüğünü söyleyip duranlar...

Öyle bir korku cumhuriyeti ki vatandaşlarının yüzde 75'i korku duymak bir yana, hayatından gayet memnun, gül gibi yaşayıp gidiyor.

Bu işte bir terslik yok mu?

• link eh işte

1|0
    0|0
  • memur olursam memnun olcam

1|0
    0|0
  • Hayatla hiç anlaşamıyoruz, sürekli kavga içerisindeyiz. Yukardakiylede aramız bu aralar iyiydi aslında.

1|0
    0|0
  • Her daim memnunum hayatımdan.

1|0
    0|0
  • Çok şükür sağlığım yerinde gerisi önemsiz.

1|0
    0|0
  • Hayat memnuniyete ya da memnuniyetsizliğe indirgenemez yaşamak zorundasındır nefes almak vardır serde o yüzden kurcalamadan bocalamadan yaşadığımız hayatı kabullenmeliyiz.

1|1
    0|0
  • ergen tarzı profil resminden memnun musun sen

1|0
    0|0
  • Memnun olmak icin calisiyorum hayatimdan oyle veye boyle hayat yasamasi sevmesi uzulmesiyle guzel herseyiyle iste :)

1|0
    0|0
  • sabah sabah dinlnrmı bu yav verem olmayamı calşyosun :) mutlu olablmek için hayatını sansa bırakanlrdan olma bak bu söz sımdi aklma geldi yaz bunu biyere :P

1|0
    0|0
  • 35 gun kaldi.

1|0
    0|0
  • hayır memnun değilim

1|0
    0|0
  • memnun değilim

1|0
    0|0
  • çok mennunum her anımdada mennun oldum