Gelip size seni seviyorum diyen kız...

gelip size seni seviyorum derse bir kız ne düşünürsünüz?ve bunu yapcaksa arkadaşlarınızın yanında mı yapsın tek başınıza mı?

Güncellemeler:
ben değil o tek başınayken
tanışmıyoruzz

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• Onun bu davranışı kendimi değerli hissettirir ve asla reddetmem. Tek başınayken yapsın. Bu ciddiyet göstergesidir. Ciddi bir arkadaşlık için.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• tek başıma yapsın. ne yapacak ki?

0|0
    0|0
  • birini tanımadan söylenen seni seviyorumları ciddiye almam !

1|0
    0|0
  • Direk seni seviyorum yerine senden hoşlanıyorum,senle iyi vakit geçiriyorum falan de ama tek iken :) Direk seni seviyorum demen için karşındakinin sana olan sevgisini bilmen lazım.Yoksa biyeri kalkabilr.

0|0
    0|0
  • gelip bana seni seviyorum diyen kız candır,canandır,

istediği yerde söyleyebilir,

severim ben onu...

0|1
    0|0
  • arkadaşlarımın yanında yapmasın çünkü havalanırım iplemem dalga geçerim yalnız basımayken gelip söylediginde çok farklı olur düşünürüm... bir lafa bakarım laf mı diye birde söyleyene bakarım sonra dönüp derimki jamiryo :D

0|0
    0|0
  • yalnızken söylemelisin, seni seviyorum demek dogrudan dogruya biraz itici gelebilir, önceside bir alt yapı oluştur

0|0
    0|0
  • tek daha iyi sonucunu bilmem ama sevilir o:)

0|0
    0|0
  • Tek başına yapsın..Duruma göre davranırım

0|0
    0|0
  • bence ikinizde tek başınıza olun daha iyi,ona biraz daha sıcak davran koluna gir mesela biraz öyle takılın ki sana bağlansın yoksa gidip yüzüne söylersen kıymetini bilmez (başıma geldi)öpücüklerle ya da dokunuşlarla önce kandırmalısın

0|0
    0|0
  • kızı erkeği olmaz bu işlerin.tenhada kıstır soyle işte

0|0
    0|0
  • helal olsun derim tek kelime bazı tabuları yıkmak gerek kacıncı yüzyıldayız

0|0
    0|0
  • Sevinirim:) Tek başımayken yapsın.

0|1
    0|0
  • hayırlısı be gülüm derim :)

0|0
    0|1
  • bence sadece bana söylemeli

0|0
    0|0
  • yalnızken olması herkes için daha uygun sanırım.

0|0
    0|0
  • Birini tanımadan söylenen seni seviyorumlar gerçek değildir. Bunu söyleyen ya çok bunalmıştır yanlızlıktan, ya içmiştir ya da afedersiniz kaşardır.

0|0
    2|1
    • ya da o kişiye duyguları yoğundur. Ben bir kişiye açılmayı planladım açıkçası açılmadım ama bunu yapacaktım. Yalnızlıktan değil öyle olsa benimle ilgilenen diğer erkeklere de şans verirdim. İçmek söz konusu bile değil kaşarlık konusunda daha önce sevgilim bile olmadı.Erkeklerle aramda hep mesafe oldu. Niye bu şekilde bakıyorsun ki olaya?

• hiçbir muhabbet bakışma vs. yokken bir kızın gelip bana seni seviyorum demesini başka türlü değerlendirmem zor. Ha o kızla muhabbetim varsa olay farklı.

• cesaretini ayakta alkışlarım

0|0
    0|0
    • ters tepki?

• karşındaki kişi egoları yüksek biriyse ters tepki verebilir ama romantik biriyse inanılmaz etkisi olur. bence bunu yapacağın kişiyi biraz araştır

• tekken söylerse birde bende alkol varsa orada iliskiye bile girebilirim.tekken söylemesin :D

0|0
    0|0
  • Öyle bir ihtimal yok.

0|0
    0|0
  • Deli heralde beni mi buldu derim. Derse de tek başınayken desin ki cevap verebileyim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• de gitsiinn her erkeğin kendince bir görüşü var ama sen o görüşü yık :)

0|1
    0|0
  • Ben de soyledim ama cocuk acayip utandi o gun bugundur de konusmuyoruz yeni yeni bakmaya basladi iste :)))

0|0
    0|0
  • tek başına olmalı. Yanında biri varken hayatta olmaz:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...