Arkadaşımın eski sevgilisine karşı nasıl davranmam gerek?

merhaba arkadaşlar çok çok yakın olmasak da sevdiğim iki arkadaşım çıkıyordu sonra ayrıldılar. kız hala bu çocuğu seviyor bana arada anlatıyordu ben de eski sevgilisinin yanına gittim yani benim de arkadaşım (okulda- tenefüste)seni hala seviyor barış filan dedim o da ona karşı içimde bir şey yok artık asla olmaz dedi. ben de tamam dedim ama bana yakın davranıyor ben kendimi garip hissediyorum sonuçta arkadaşımın eski sevgili. yanlış anlaşılmasın ama cocuk da çok tatlı yanıma geldiğinde filan kankam olarak görmüyorum ama yakın muhabbet ettiğimizde yanlış muhabbetler olmasın diye kalkıp gidiyorum ne yapmam gerek yardım edin

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Önce agzını ara havadan sudan konuş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Deryacım senin bir sevgilin yok muydu? Geçen gün nasıl tahrik edebilirim demiyor muydun?

0|0
    0|0
  • arkdaşının yaşacagı travmayı dusun boşver tatlılgını yaa yarın aynı şey senın basınada gelebılır aklını basına all yanlş bısy yapma

0|0
    0|0
  • sende boş değilsin fakat onun için sende sıradakisin sonu pek iii değil söylemesi

0|0
    0|0
  • Erkekle arkadaşlığını bitir. Aralarında Ara buluculuk yapmayı bırak. sana tavsiyem.

0|0
    0|0
  • Unut aklındakini Dünyada kalan son erkek o değil

0|0
    0|0
  • uzak dur

0|0
    0|0
  • hiç karışma o zaman :))

0|0
    0|0
  • ama çok tatlı diyerek son noktayı koymuşsun zaten.

0|0
    0|0
    • ya cok tatlı derken okuldakı tum kızların ılgısını ceken bır cocuk o anlamda dedım yanı begenmıyorum desem yanlıs olur

• Herkes olma kendin ol.

• Ben buna hormonların tavan yapması diyorum...

0|0
    0|0
    • gercekten elımde olan bısey degıl ve kesınlıkle arkadasımı uzmem ama bılmıyorum gercekten ıcımde garıp seyler oluyor.tesekkurler

Kızlar Ne Diyor 3

• yahu arkadaşın hala onu severken senin de ondan hoşlanman ne kadar doğru?

bence hiç konuşma bile onunla, belki o çocukta kızı unutamamıştır ve seni kullanarak intikam almayı planlıyordur, dikkatli ol ve arkadaşını bir hiç uğruna kaybetme derim..

0|0
    0|0
    • tesekkur ederım oncelıkle uzak duruyorum zaten dedıgım gıbı ve arkadasım herseyden onemlı :))

• bence ondan hoşlanıyorsun bu durum daha ilerlemeden ve arkadaşını kırmadan o çocukla arana mesafe koy.konuş yine ama çok samimi olma derim.

0|0
    0|0
    • ya konusmama gıbı bı durum soz konusu degıl aynı okuldayız ve hergun gorusuyoruz.haklısın mesafe koymalıyım tesekkurler

• Mesafe koy.

0|0
    0|0
Yükleniyor...