Zayıflamak hakkında.. Yardım lütfen?

Arkadaşlar , şu son 2-3 aydır kilo aldım ve farkındayım. Ve 1-2 haftadır bu sebepten ekmeği azalttım , yemeği de azalttım , şeker ve tuzu da fazla tüketmemeye çalışıyorum. Bugünden itibaren yuruyuse başladım 1 haftadır da mekik ve şınav cekiyorum günde 20 şınav , 50-60 mekik cekiyorum. Sorum şu :
Sizce mekik ve şınavın yanısıra evde yapabileceğim hareket öneren var mı? Ayrıca yürüyüş yerine koşsam mi? Dusuncem şu koşabildiğim kadar koşup , yorulunca yürümek , yürüyerek dinlendikten sonra tekrar koşmak böyle bisi yapmayı dusunuyorum. Sizce yararı olur mu? Ayrıca tavsiyesi olan var mı? Hareket, metabolizma hızlandırıcı yiyecek içecek vs. , Şimdiden sağolsun..

Güncellemeler:
3ay Güncel..

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Öncelikle günlük iki buçuk litre su içmek gerekiyor.
    Artı olarak günlük 3 dilim sabah 1 öğlen 1 akşam 1 tane tam tahıllı ekmek yemelisin.
    Yağı şekeri ya da tuzu tamamen kesmemelisin.
    Koşma 🏃 ve yürüme 🚶 tekniklerin gayet iyi.

0|0
    0|0
    • 3ay

Suyu 2.5 litreden fazla iciyorum, icesim olmasa bile zorluyorum fakat yemek konusunda felan eve bağlıyım , aslında kardio yapmayı dusunuyorum ama evdeyim uygun ortam yok.. Önerdigin hareket vs. Var mı peki?

• 3ay

Ekmeği kendin için çıkıp alabilirsin. Ben sadece koşu ve yürüyüş yapıyorum yeni başladım

• 3ay

Haklısın , onu da ekleyeyim , teşekkür ederim :)

• 0|0
    0|0
    • 3ay

Teşekkürler :)

• 3ay

Şeker, beyaz ekmek ve beyaz ekmekten olan ürünleri, Doymuş yağları kesmişsen, spora da gidiyorsan, ek olarak yüzmeye gide bilirsin, evde Kafkaz Dansları yapa bilirsin.

• 3ay

Tesekkur ederim yorumun için..

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...