Kızlar sorum size lütfen cevap

erkek arkadaşınız vardı 5-6 ay önce ayrıldınız diyelim ayrıldığınız kişiyle çıkarken ona seni çok seviyorum senden hiç vazgeçmiycem diyosunuz daha sonra 5 ay sonra dediğim gibi ayrıldınız hemen başka bir erkekle çıkmaya başladınız bu nasıl oluyo hemen nasıl unutur insan nasıl başka erkekle devam eder hiç aklına glmezmi eski sevip çıktığın kişi yenisi yanında sana dokunurken eperken utanmazmı insan hiç mi üzülmezsiniz

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• eğer artık sevmiyorsa bir kız başka bir ilişkideyken eski yaşadıkları çok fazla üzmez ve senden hiç vazgeçmicem gibi cümleler ne kadar güzel olsa da bir o kadar da yalandır . bu yüzden hiç bir zaman erkek arkadaşım a böyle şeyler demedim hayat bu geleceği bilemezsin tabi her ne kadar o bu halime sinir olsa da :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• gercekten sevmemis demek, su an cıktıgı kisiyede aynı seyleri söylüyodur 5 ay sonra baska birine ,sonra baska birine daha :)

0|0
    0|0
  • ben öyle birşey de demedim ayrımadım da başaksını da bumadım.ama eğer böyle yapmış birisi olsaydım üzülmezdim.sen de unut gitsin o yüzden.

0|0
    0|0
  • bunun tüm kızlarla alakası yok. senin çıktığın kızın kişilik özelliğiyle alakalı bir şey. herkes farklı sonuçta.

0|0
    0|0
    • bilmiyorum ben her gece kahroluyorum unutamıyorum başka kızları görmüyorum nasıl olurda böyle yapaıyo o ölmek istiyorum inanırmısın

• konuş diyorum beraber ol mu diyorum ben sana. sor. bu içindekileri bize sorduklarını ona sor. o zaman sorunun kalmaz. belki de ondan soğursun veya anlarsın

• bi yandan soğudum tiksindim ama deli gibide seviyorum unutmalıyım ama nasıl karşısına çıkar söylerim ama kendimi tutamaz ona zarar veririm saçının teli kıyamazdım onun şimdi korkuyorum ona bişe yaparım çok bunalımdayım neden böle neden ölücem keşke öyle de olsa:(

• Eğer o ayrılmışsa şuan çıktığı çocuğa aşık olduğu için senden ayrılmış olabilir

0|0
    0|0
  • unutmak için yapıyoruz işte :)

0|0
    0|0
    • nasıl unutmak için her erkekle hemen çıkılıp sevişilirek insan unutulurmu hiç mi namusunun değeri yok ?

• sevişmek bize göre degil aga :) sevişmiyoruz sadece zmn geçiriyoruz

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...