Arkadaşlar siz benim yerimde olsanız ne düşünürdünüz...

diyelimki siz ve bir arkadasınız yanyana duruyorsunuz ve bir çocuk geldi arkadasınızla konusuyor ,siz hiç ona bakmıyorsunuz ama cocugun gözleri sizde bunu arkadasınızda farkediyor cocuk hep sana baktı diyor sizce bu cocuk hoşlanıyor olabilir mi benden ? arkadasımda kız buarada

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• evet hoşlanıoyordur bence senden

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• evet senden hoşlanma ihtimali vardır. ama unutma bu sadece bir ihtimaldir. muhabbetlerinde dikkatini çeken bir şeyler olmadı mı

0|0
    0|0
    • ya normalde arkadasımlada hiç konusmamıs ama o gun onunlada konustu ben yanındayken birde kaç ay önceden bir mesel vardı resmen lafı uzatmak için okonuyu actı arkadasıma filan

• öyle oldu zaten bana baktı ben kafamı cevirdim oda arkadasımla konustu,

• Senden hoşlandıysa ve sen de ondan hoşlandıysan bir kere gülümsemen yeterli. gerisini çocuğa bırak

• Hoşlanıyorda olabilir seni gözüne kestirmişte olabilir. Temkinli yaklaş beklemede kal

0|0
    0|0
    • gözüne kestirmeden kastın,ya benimle ciddi olur olursa bunu cok ii biliyor o yuzden oyle bir ihtimali zannetmiyorum

• Çocuğu araştır nasıl biri diye ciddi olur mu olmaz mı net birşey söylemek zor.

• İlk kez mi gördü seni..Hoşlanmış olabilir

0|0
    0|0
    • ilk kez değil 6-7 aydır tanıyor benide arkadasımıda

• Abaza olma ihtimali kuvvetle muhtemel

0|0
    0|0
  • hoşlanıyordur

0|0
    0|0
  • evet var kendimden biliorum :)

0|0
    0|0
  • büyük ihtimal

0|0
    0|0
  • Senin ve o çocuğun yaşı kaç acaba?

0|0
    0|0
    • cocuk 27 ben 24

• O halde hoşlanmıştır gerçekten ama dikkat et faydalanmak için bakıyor da olabilir. Dikkatli ol, mesafeni koru.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...