Kızlar sorum sizlere...

şimdi benim, düz siyah,uzun, dize kadar yırtmacı olan, kolsuz bir elbisem var. erkek arkadaşımın bir tanıdığının düğününe gitçez bugün. kolumda bir dövme var dikkat çekiyor diye erkek arkadaşım biraz rahatsız oluyor. (biraz kıskanç) o elbisenin üstüne yine siyah ve yazlık ince bir hırka giysem olur mu ? hırkam kalçama kadar tam kalçamıda kapatmıyor ama belde olan bir hırka değil. valla buraya yazmamın sebebi yalnızım ve danışacak kimsem yok Şu an :))

Güncellemeler:
Arkadaşlar öncelikle cevap verip yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim... soru ile alakası yok ama, sizden bir ricam var. cevap veren ''semkan'' adlı kullanıcının yorumunu şikayet eder misiniz ?

(insan sanal da olsa geriliyor böyle karaktersizlere)

0|0
4|1

En İyi Erkek Görüşü

• seni dövmenle tanıyan insanın rahatsız olmaya hakkı yok,

beğenmeyen takılmaz,

sen bildiğini oku ödün verme...

1|0
    0|0
    • çok haklısın, ama aile çevresi biraz tutucu... onlarda orda olucak. zaten zorlamadı, sadece dile getirdi. ehh bir de kıskançlığıda var dikkat çekmesi rahatsız ediyor. hissediyorum bunu

• yazdıklarının hepsine katılıyorum haklısın. zaman gösterecek herşeyi. 3 yıllık ilişki var ortada, ha deyince rest çekilmiyor... ehh malum sevgide ağır basıyor :)

• ben bunları sadece kadınların dik durması adına yazıyorum

sevgiye saygım sonsuz

ama ezdirmeyin kendinizi

rest çekmek olarak demek istemedim

üzerinizde hüküm kurdurmayın

kimse kimseden üstün değil

erkek ve kadın gerçek anlamda eşit olabilmeli

neticede esas olan insan

bazen dik olmak adına sert olmak gerekebilir

ama insani bir hayat için geri durmamakta fayda var...

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 4

• giy giy zaten akşamları serin oluyoo

1|0
    0|0
  • bence olur şal güzel bir peluş bile şık durur ya :)

1|0
    0|1
  • Omuzlarına şal atabilirsin. Hırka sırıtmıyorsa o da olur.

1|0
    0|0
    • denedim sırıtmıyor. şalı bende düşündüm... ince siyah bir şalım var o da olur dediğin gibi

• olur neden olmasın

1|0
    0|0
    • semkan denen zihniyeti bozuk, yorumlarını okuduktan sonra, kimsenin kayıtsız kalacağını sanmıyorum.

Yükleniyor...