Canım hiçbir şey yapmak istemiyor. Bu depresyondan nasıl kurtulabilirim?

Canım o kadar sıkkın ki. hiçbir şey yapmak istemiyorum ama bu sıkıntının bir nedenide yok. herzaman aynı rutin şeyler. içimde sanki bir boşluk var. ağlamak istiyorum ama ağlayamıyorum. sürekli içinde bulunduğum bir boşluk gibi. sıkılıyorum sıkıntıdan patlıyorum şimdi ne yapayım diye düşünüyorum ama yapacak bir şeyim yok. sadece uyuyayım diye düşünüyorum ama o kadar çok uyuyorum ki zaten. bugün 14 saat uyudum mesela. okulum var gitmiyorum. evde o kadar üzgün halsız mutsuzum ki. aklıma gelen bir neden bile yok. bana yardım edin :(

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Evden uzaklaşmaya çalış,senin sorunun yalnızlık bence. Bak demişsin 14 saat uyuyorum hiçbirşey yapmıyorum okula gitmiyorum vs. demişsin kendin bişeyler yapmaya çalış evdeysen bile mesela kendin için kek,pasta,kurabiye vs. yap kendin yap. Film izle,kitap oku,çizim falan yap,müzik dinle kendine evdede uğraşırlar bul. Bi spor salonuna yazıl spor yap,veya kendin bir yürüyüşe çık hergün temiz hava al,emin ol çok iyi gelir sana. Arkadaşlarınla falan buluş gez,en azından 2-3 tane arkadaşın vardır onlara git o size gelsin falan. Haftada bir kere falan gidebiliyosan sinemaya falan git,çok iyi gelir sana. Canını sıkan şeyi unutmak için elinden ne geliyosa yap yani,insan durduk yere böle sıkılmaz ağlamaz çünkü mutlaka bir sebebi vardır.

1|0
    0|0
    • benim 5 yaşından beri tanıdığım arkadaşlarım varDI. benim 2 gün önce 16 Mayısta doğum günümdü. bekledim bir süpriz bekledim. hatırlamadılar bile. aramadılar. ailem bile unutuyordu. ben hatırlattım. film izlemekten bıktım sıkıntıdan uzaklaşmak için o kadar çok kitap okuyorum ki kütüphanem var en arka odada. müzik dinlemek bile sıktı. yemek yapmayı bilmiyorum. yapınca berbat ediyorum. bu isteksizlikle spora gitmek mi? düşüncesi bile korkunç

• kendini böle hazırlama,düşünme öle. Bazı şeylerin iyi yanınıda görmeye çalış. Boşver kimse hatırlamazsa hatırlamasın belkide yoğunluktan unutmuş olabilirler. Sonuçta sağlığın falan yerinde şuan senın,düşünme öyle şeyler. Nerden biliyorsun sporun kötü gelceğini stres atarsın kick boksa falan gidebilirsin mesela kötü enerjini atarsın üzerinden hemde rahatlarsın. Sıkma canını,kimseyi kendinden daha fazla önemseme.

• teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 7

• bence hemen bir şeye yönlen bu müzik olabilir spor tiyatro olabilir imkanın varsa git hemen yazıl...hayatında yeniliklere ihtiyacın var bu rutini hemen bozmalısın yoksa bir kaç haftaya kalmaz çocuk gibi düşünür onlar gibi hareket edersin beyin kendini geriye atıyor bu durumlarda

1|0
    0|0
  • kusura bakma canım depresyona giren hangi kızı düzeltmeyee calıssam o kıza asık olurum..yani o depresyondan cıkıyor bu sefer ben giriyorum .d

boş ver böyle kal

link

0|0
    0|0
  • hemen hemen aynı durumdayız. kendi üstüme gitmeme kararı aldım. akışına bıraktım biraz da olsa rahatladım. tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • ibadete başla gerçekten huzurlu olabiliyo insan

0|0
    0|0
  • sevdigin bir arkadaşınla dostunla konuş kafanı atabilecek bir şey ler söyle

0|0
    0|0
  • Kullanıcı adımdan da belli olduğum gibi genellikle ruh halimiz aynı

0|0
    0|0
  • bende böyle aynen senin sorduğun gibi bir soru soracaktım..

bende senin durumundayım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• nedensiz can sıkıntısı yoktur o içindekileri dışa vuramayıp hiç bir şey yokmuş gibi davranmakta olduğun için nedensiz can sıkıntısı nedensiz mutsuzluk diye adlandırılıyor.

0|0
    0|0
  • ergenlikte olur böyle şeyler...

0|0
    0|0
  • bende aynı durumdayım bir çözüm bulamadım :(

0|0
    0|0
  • rahatın batmasından kaynaklanıyor olabilir.

düşün; yemeği yedin, sigaranı içtin, bir kaç duble attın, seviştin, duş aldın, poker oynadın, kazandın ve hala sıkılıyorsun.

sıkıyor arkadaş. sıkılıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...