Severek ayrılanlar var mı?

Cok sevıyorsunuz hayatınızı ona adadınız ama karsınızdakı kısı bunların hcbırını haketmıyor.bu durumda neyaparsınız?

.

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• iradeniz dahilindedir. oysa bu durum kafanızı kurcalayan iki sorunsal doğurur:

ilginçtir; sevgiyi hak etmediğini düşündüğünüz bir insanı (misal sizi incitmiş olan eski sevgilinizi), içinizde ona karşı bir sevgi dalgası kabardığı anda, tüm duygularınızın ve ruhunuzun kendini her şeye rağmen sevgiyle ifade etme isteğinin önüne set çekmek; sizi acıtır. ondan sevginizi ve affediciliğinizi esirgeyerek, onu değil kendinizi cezalandırdığınızı bilirsiniz, ve sonuçta gururunuz uğruna acı çeken siz olursunuz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• çokda sevsem ölsemde hasretinden bilsemki gecelerce böğüre böğüre ağlayacağım yinede ardıma bakmam çeker giderim ;)

1|0
    1|0
  • Severek ayrıldım beni aldatmıştı,başka bişey olsaydı affederdim ama aldatma olunca iş değişiyor,ne kadar sevsemde bir daha şans vermem,hala daha seviyorum ama asla tekrarı olmaz.

0|0
    0|0
  • var olmazmı yalanlarından bıktım ve ayrıldım,hayatını ona adamış olabilirsin eğer sevgini haketmiyorsa hiçbirşey için geç değil ver yolu gitsin

0|0
    0|0
  • hemen ayrıl geç olmadan ben öyle yaptım

0|0
    0|0
  • sarhoş oluncaya kadar içerim ve kadam güzel olduktan sonra onu silerim ve bir daha konuşmam asla

0|0
    0|0
  • 2'mizde seviyoruz ama ayrıldık herşey sevgiyle olmuyoki

0|0
    0|0
  • Ayrıldık arkasına baka baka.

0|0
    0|0
  • 20 sene verip 3 sene önce ayrıldım.gel sen ne çektiğimi birde bana sor

0|0
    0|0

• zaten hata en başta başlamış

çok sevmeyecek ve hiç kimse için hayatını adamayacaksın

0|0
    0|0
  • İstemesekte tek yol var ayrılmak.

0|0
    0|0
  • hak etmeyeni neden seviyim ki. hak etmiyorsa sevmem için bir neden kalmaz.

0|0
    1|0
  • ayrıldım. içim sızlıyor ama geri dönüşü yok. beni bir kalemde silen bana değer vermeyen birisini affetsem de içimden çıkacak mı? yaşananlar konuşulanlar ben affedince silinecek mi hep hatırlatacak hep mutsuzluk katacak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ben onlara pek inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Hep bir özür mesajı atmasını beklerim. Beklemekten başka bir şey yapmam gururum başka bir şeye izin vermiyo

0|0
    0|0
  • Bence geçmişi bir kenara bırakmadan gelecek yaşanmıyor çünkü sürekli onu düşünerek anı kaçırıyorsun. En güzeli kendini meşgul etmen, kalabalığa karışman. Şu an onun için harcadığın bir saniyen bile senin kaybın.

0|0
    0|0
  • haketmeyen insanı ne yapalım

1|0
    0|0
  • beni terketti biribirmizi aşırı sevıyorduk ama bitti tam 1 hafta oldu hala ınanamadıgım ıcın ıcımde bıraz umut var cok kotuyum

0|0
    0|0
    • aynı senin urumundayım bir ufak fark var ben ayrıldım

• :S:Speki mesaj atmayı dusunuyormsuun ben onu bırakakmam cok kotuyum ya :S

• Ardına bakma yolcu

0|0
    0|0
Yükleniyor...