Bir kızın fizyolojik ihtiyaçlarının olduğunu bilmek beni soğutuyor

Kızların os..duğunu,sı...tığını burnunu karıştırdığını bilmek beni acayip soğutuyor.Sadece çok çok güzel olanlar hiç soğumuyo onlara yakışıyor bile :) Sizin de oluyor mu bu :)

0|0
13|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Senin kakanda kokuyor şimdi kibarlık taslama :D:D Ne yani 7 Milyar insan var.Doğanın kanunu bu...Tuvalet ihtiyacı,geğirmek,pırt yapmak... Oldu o zaman tuvalet ihtiyacımızıda gidermeyelim.Şişelim şişelim patlayalım bummm :D

1|0
    1|3
  • bu mantığı anlamıyorum. İnsanız hepimiz tuvalete gidebilirz :) kendinden soğuyor musun tuvalete gidince?

0|0
    0|1
  • Kızların sadece ciddi yönleri seni cezbetmesin.Onları biraz deli ruhlu düşün her şey yapabilirler o kadar dert etme sen bunu

0|0
    0|0
  • Hayırlısı be gülüm

0|1
    1|0
  • Biz insan degilmiyizzzzz

0|0
    0|0
  • Güzel düşünen gözel görür:)

0|0
    0|1
  • güzel kızların sümüklerinde reçel yapalım sama olma mı...

0|0
    0|0
  • Hayatın çok rezil, değil mi?

0|1
    0|0
    • hayır değil nerden bu kanıya vardın

• Senin annende bir kadın sonuçta. Ona göre yani.

0|1
    0|0
  • Bu sizin aslında kendinize ne kadar yabancı olduğunu gösteriyor.

0|1
    0|0
  • s*çmak güzeldir :D ağıza, wc ye rahat ol şampiyon kızın olursa o da fizyolojik ihtiyaçları olacak bu yönden düşün ne kadar şeker değil mi

0|0
    0|2
    • dönen muhabbete bak ya yemek hazırlamıstım simdi aksama kadar acım :D

lanet olsun hiç bir bayana yakısıyormu yorumların hepsi böyle

• merakından okumasaydın yorumları oh olsun .

• İnsanız biz bu dünyada 7 milyar insan yaşıyor ve hepside zıçıyor adriana lima da zıçıyor bizde zıçıyoruz zıçmak güzeldir sende zıçıyorsun zıçma da göriim seni dışkında boğulursun valla

3|1
    1|2
    • krize girdim yaa :D:D:DD:D:

• k.bakmada adriana limayla senin z.ıctığın aynımı acaba o daha tatlıdır bence eminim buna kendiyle kıyasladığı kişiye bak beyler eksiliyorz

• Katrina git onun dışkısını ye o zaman zaten sana yakışır

Erkekler Ne Diyor 12

• işin zor o zaman.her gülün dikeni vardır

0|0
    0|0
  • Örnek Megan Fox ile ilgili ufak bir haber çıkmıştı ben ondan soğumadım :) ama senin düşüncelerin adama şok geçirtir, birde yorumları okudum zaten gülerek yazıyorum, sen biraz kafayı takmışsın, bazı şeyler insanların doğasında vardır zaten, kişiye özel ya da sadece kızlara özel olsa neyse.

0|0
    0|0
  • aynen ya kızlar iğrenç yaratıklar doğrusu.utanmadan sıçıyorlar ya bide patır patır.hemde renkli bile sıçmıyorlarmış meğersem kandırmışlar bizi.

0|1
    0|1
  • Bunlara yapmaması beni soğutur. Bunlar insani ihtiyaçlar nasıl sen sıçıyorsan bayanlarda sıçıyor. Aksi bir durum olduğunda karşı cinsten kaç asıl.

0|0
    0|0
  • vay mk işe bak.

0|0
    0|0
    • sen soğumuyo musun

• ne soğuycam aga insan değilmi onlar.ihtiyaç işte içindemi tutsun kız.önümde yapmadığı sürece sıkıntı yok

• benim bildiğim kızlar osurmuyor ve pembe mıçıyor ?

0|0
    1|0
  • sıçmayanını bulursan haber ver bizde bilelim nasıl bir insan evladıymış

0|0
    0|0
  • niye sen siçmiyon mu gardaş ?

0|0
    0|0
  • şahsen ben çok aşık olduğum kızı klozette öyle düşünüyorum. aşk falan kalmıyor.

0|1
    1|0
    • seninki aşk değil o zaman

• Düşünce gücü diye buna derim. Hadi yine iyisin benden +1 aldın :)

• gardaş +1'ni al git karşımdan. +1 ne işe yarıyor bilmiyorum. ve burada sıkıldığım için varım. bu kadar önemseme.

• kimilerinin de psikolojik desteğe ihtiyacı oluyo yaa

0|0
    0|0
  • Bazı ihtiyaçlar cinsiyete bağlı olmaz.sende yapma o zaman

0|0
    0|0
  • aynen itici ama cirkin kızlarınki dahada itici

0|0
    1|1
Yükleniyor...